Сонячні батареї Amerisolar

Amerisolar, Worldwide Energy and Manufacturing USA Co., Ltd, є професійним виробником сонячних модулів з 25-річним досвідом виробництва та контролю якості з 1993 року. Amerisolar також є постачальником технічних послуг для сонячної електростанції, включаючи технічний дизайн, монтаж та обслуговування, для клієнтів у всьому світі.

У серпні 2013 року компанія Amerisolar скоригувала свою стратегію та розпочала співпрацювати з фабрикою вищого рівня на Тайвані, Південній Кореї та Португалії, щоб виробляти сонячні модулі. З найкращим і найсучаснішим виробничим обладнанням в різних країнах Amerisolar демонструє все більш і більш конкурентну силу на ринках США та ЄС з використанням сонячних модулів, виготовлених в Китаї.

На основі технічного співробітництва з німецькими та американськими інститутами, модулі Amerisolar були сертифіковані ETL, TUV, KTL, JET, JPEC, MCS, CEC, CGC, CQC, ISO9001, ISO14001, OHSMS18001 та Китаю "Golden Sun". Модулі Amerisolar широко використовувались у США, Німеччині, Великобританії, Франції, Австралії, Японії, Італії, Нідерландах, Канаді, Південній Кореї, Греції, Тайвані та багатьох інших країнах і регіонах.

Сонячні батареї Amerisolar

Від цього виробника товарів немає