• Виробники

Сонячні електростанції

 

ПРИЗНАЧЕННЯ МЕРЕЖЕВОЇ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Мережеві (on-grid) сонячні електростанції призначені для генерації електроенергії шляхом перетворення сонячними батареями енергії променів сонця в електричну енергію з наступною її передачею в мережу. Такі фотоелектричні системи можуть працювати по зеленому тарифу, продаючи електроенергію в централізовану зовнішню мережу, або використовуватись для виробництва електроенергії з метою власного споживання.

 

Загальна схема мережевої сонячної електростанції

Мережева сонячна електростанція - схема

 

Загальна схема мережевої сонячної електростанції з функцією резерву

Сонячна електростанція зфункцією резерву - схема

 

РЕЗЕРВНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Резервна сонячна електростанція застосовується там, де існує можливість підключення до мереж централізованого електропостачання, які є ненадійними або працюють з перебоями. Таким чином, резевні рішення можуть використовуватися для електропостачання об'єктів в періоди, коли в мережі відсутня напруга або її потужність недостатня.

 

Загальна схема резервної сонячної електростанції

Резервна сонячна електростанція - схема

 

АВТОНОМНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ 

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропере- дачі (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно), або для електроживлення автономних об'єктів і пристроїв, а також пересувних об'єктів. 

 

Загальна схема автономної сонячної електростанції

Автономна сонячна електростанція - схема

 

ГІБРИДНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Гібридні сонячні електростанції призначені для підвищення надійності електроживлення з комбінацією декількох джерел енергії: централізована мережа, сонячні батареї, вітрогенератори, генератори.

 

Загальна схема гібридної сонячної електростанції 

Гібридна сонячна електростанція - схема

 

ПЕРЕВАГИ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Сонячна електростанціяє надійною інвестицією з метою збільшення власного прибутку, ніж звичайний банківський депозит. краще вкладати гроші в реальні речі, що будуть працювати і приносити свої плоди, незважаючи на ситуацію в країні.

Сонячна енергетика - це найрозвинутіший бізнес, прибуток від якого гарантовано державою в Законі України «Про електроенергетику». Слід знати, що за виконанням цього закону стежить не лише Україна, а і ряд міжнародних організації.

Сонячна електростанція - ефективний спосіб зберегти гроші від інфляції, адже при будівництві сонячної електростанції гроші інвестують у гривні, а отримують дохід від продажу електроенергії в «жорсткій» прив'язці до курсу євро.

Для будівництва сонячної електростанції можливо і потрібно використовувати наявну інфраструктуру підприємств, що дозволяє зменшити капітальні затрати та прискорити терміни будівництва.

Сонячні електростанції - одна з найбільш універсальних систем енергопостачання, оскільки можна продавати електроенергію в мережу. так, можна використовувати її для власних потреб як постійно, так і акумулювати і використовувати пізніше в період відсутності електроенергії в мережі, тим самим - бути енергонезалежним.

Сонячна електростанція працює повністю автоматично, не потребує додаткового технічного персоналу та значних витрат на обслуговування, а, отже, не відволікає власника від основної діяльності госпо-дарства.

Додатковим стимулюючим фактором стало прийняття механізму стимулювання галузі через «зелений» тариф, завдяки якому привабливість сонячних електростанцій в україні вийшла на новий рівень. 

 

Мапа сонячної інсоляції України

Мапа сонячної інсоляції України

 

Мережева сонячна електростанція складається з наступних елементів:

  • Сонячні батареї - під дією сонячного випромінювання виробляють постійний струм DC;
  • Мережевий інвертор - перетворює постійний струм DС, згенерований сонячними батареями, в змінний AC;
  • Система кріплення - конструкції для розміщення сонячних батарей на даху будівлі, споруди або на земельній ділянці;
  • Кабель Solar - для підключення сонячних батарей та з'єднання фотомодулів в масиви;
  • Конектори MC 4 - для з'єднання сонячних батарей з кабелем;
  • Автоматика захисту змінного/постійного струму.