Універсальні сонячні панелі Goal Zero

Продукція Goal Zero являє собою ідеально збалансовану суміш портативності, потужності і простоти використання.

Продукти Goal Zero - це:

 • різні портативні зарядні пристрої,
 • компактні сонячні панелі,
 • автономні джерела живлення та аксесуари.

Все розроблено для використання в повній сумісності один з одним.

Універсальні сонячні панелі GoalZero

Goalzero - сонячні батареї, сонячні зарядки Goal Zero - Сонячна енергія, доведена до досконалості.

Goal Zero - це американський виробник джерел живлення, сонячних панелей, ліхтарів, ламп і всіляких аксесуарів до них. Тепер за допомогою сонячної енергії ви зможете зарядити свій мобільний телефон, ноутбук або планшет в будь-якій точці земної кулі, навіть там, де відсутня цивілізація.

Портативна сонячна батарея GoalZero

Надійні, перевірені рішення, яких в звичайному житті завжди бракує професійним фоторгафии, відеооператорам, туристам і мандрівникам. Рішення для забезпечення автономного електроживлення, яким можна довіритися як в складних походах, експедиціях, зонах стихійних лих, екстрених ситуаціях, так і в звичайних вилазках на природу, ділових поїздках, віддалених районах з нестабільним електропостачанням.

Портативна сонячна батарея GoalZero Nomand

Goal Zero - не просто компанія, це бізнес, створений людьми, які живуть повним життям, діляться своїм баченням, натхненна пристрастю до пригод, повагою до планети і гуманністю. Goal Zero - це компанія, яка допомагає людям, які намагаються отримати максимум від подорожей за допомогою самих інноваційних продуктів на ринку портативного електроживлення. Успішно відчуваючи свої продукти в реальному житті польових умов найвіддаленіших регіонів планети, Goal Zero безупинно працює над тим, щоб надати вам розумні рішення для мобільного електропостачання вашого життя і ваших пригод.

Універсальні сонячні панелі Goal Zero

 

Як працює сонячна батарея GoalZero

 

ЯК ВИБРАТИ ВІДПОВІДНИЙ КОМПЛЕКТ?

Для того щоб ваші пристрої були заряджені завжди і всюди, вам потрібно всього дві речі:

 1. Сонячна панель - для ЗБОРУ енергії
 2. Джерело живлення - для ЗБЕРІГАННЯ енергії

СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ

 

Сонячна панель служить для збору енергії сонця і передачі її в джерело живлення. Збір сонячної енергії є лише одним з можливих способів зарядки джерел живлення. Крім цього, можлива їх зарядка за допомогою електричної мережі, а також через USB-порт або автомобільний вихід з напругою 12 В.

Як використовувати сонячну панель?
Сонячні панелі призначені для зарядки джерел живлення. Вони можуть працювати скрізь, де світить сонце. Просто розташуйте панель навпроти сонця і підключіть її до джерела живлення. Про інше подбає природа.

Як використовувати джерело живлення?
Джерела живлення призначені для зберігання енергії, як і батарейки. Джерела живлення GOAL ZERO забезпечують запас енергії від 10 до 350 Вт-ч.

 

ТИПОРОЗМІРИ ДЖЕРЕЛ ЖИВЛЕННЯ:

Ми пропонуємо три типорозміри джерел живлення, які підходять для різних пристроїв:

 1. Малі: призначені для зарядки та живлення невеликих пристроїв, таких як MP3-плеєри (наприклад, iPod) або пристрої для читання електронних книг (наприклад, Kindle).
 2. Середні: призначені для зарядки та живлення більш потужних пристроїв, наприклад, ноутбуки, апарати штучного живлення, планшети, дзеркальні фотокамери та ін.
 3. Великі: призначені для зарядки та живлення досить потужних пристроїв, електричних ланцюгів, або цілих наметових таборів. Ці джерела живлення мають досить велику масу (близько 12 кг) та підходять для транспортування на автомобілі.

СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ: ВАЖЛИВО ЗНАТИ

 1. Сонячна енергія абсолютно безкоштовна. Все, що вам потрібно - це сонячна панель і джерело живлення для зберігання енергії, отриманої з сонячного світла.
 2. Для використання наших пристроїв не потрібні спеціальні знання. Системи, розроблені за принципом «Plug and play», швидко і легко наводяться в робоче положення. При цьому вам не доведеться турбуватися про відповідність квітів і призначень різних проводів. З системами Goal Zero ви просто встановлюєте сонячну панель, а всю іншу роботу робить сонце.
 3. Сонячні панелі використовуються не тільки в калькуляторах і на дахах будівель. Зарядний пристрій Guide 10 є дуже компактним і легко поміщається в кишені або рюкзаку. Наші джерела живлення і сонячні панелі підходять для зарядки та живлення телефонів, ноутбуків та багатьох інших пристроїв...

ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ

У цьому розділі ми поміняємо ваше уявлення про те, що таке електрична енергія і як вона з'являється.

ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРИКА?

Електрика - одна з форм енергії. Давайте розглянемо електрику з наукової точки зору. Ми «спостерігаємо» рух електронів кожен день. Коли ви вмикаєте освітлення, електрони рухаються від місцевої електростанції до вашої лампочці. Також при включенні будь-якого пристрою в розетку - воно отримує енергію шляхом руху електронів.

 

How it work GoalZero