Довідник

PV-виробники Tier 1 та як обрати найкращого? 03.04.2020

PV-виробники Tier 1 та як обрати найкращого?

У галузі сонячної енергетики нерідко можна почути про PV-виробників з рейтингу Tier 1. Що це за рейтинг, хто до нього входить, чому слід враховувати цей показник та що ще треба брати до уваги, обираючи високоякісних, надійних та технологічно просунутих виробників сонячних панелей? Дізнайтеся відповіді на ці питання з нашої статті. Що являє собою рейтинг Tier 1? У щоквартальному огляді PV-ринку від Bloomberg New Energy Finance (BNEF) компанії-виробники 1-го рівня розподілені за річною в..

Нові bifacial (двосторонні) сонячні панелі 25.03.2020

Нові bifacial (двосторонні) сонячні панелі

В панелях bifacial кремнієві комірки сприймають сонячне випромінення з обох сторін – з лицьової і тильної. Використання задньої поверхні для поглинання сонячного випромінення дозволяє суттєво збільшити вироблення електроенергії. За правильного встановлення приріст вироблення може досягати до 20% в залежності від відбивної здатності поверхні під фотомодулями. Двосторонні модулі надають ряд переваг: збільшують генерацію СЕС до 20%; мають кращу окупність, ніж односторонні; знижують..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт становлено в Лисці 14.03.2020

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт становлено в Лисці

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановлено мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях DAH Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Лисці Тисменицького району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 35 253,54 кВт*год ..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 23 кВт змонтовано в Ланчині 07.03.2020

Сонячну електростанцію для дому потужністю 23 кВт змонтовано в Ланчині

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановлено мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 23 кВт на монокристалічних сонячних панелях ABi Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Ланчині Надвірнянського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 23 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 23 кВт дасть змогу виробити 22 420,02 кВт*..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 17 кВт змонтовано в Угринові 29.02.2020

Сонячну електростанцію для дому потужністю 17 кВт змонтовано в Угринові

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановлено мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 17 кВт на монокристалічних сонячних панелях JA Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Угринів Тисменицького району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 17 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 17 кВт дасть змогу виробити 17 742,74 ..

Сонячні панелі Jinko Solar Cheetah 385 Вт MONO PERC вже у продажу 26.02.2020

Сонячні панелі Jinko Solar Cheetah 385 Вт MONO PERC вже у продажу

Чому Jinko Solar Cheetah? - менша кількість панелей необхідна для будівництва станції - економія на системі кріплення; - економія площі даху або місцевості (для встановлення модулів) за рахунок вищої потужності окремого модуля; - більш висока ефективність перетворення модуля 19,42% вигода від технології пасивації заднього контакту випромінювача (PERC); - позитивне допустиме відхилення потужності 0~+3%; - температурний коефіцієнт (Pmax) -0.37% / ° C - менше втрат при високих ..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Богородчанах 21.02.2020

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Богородчанах

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на полікристалічних сонячних батареях DAH Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в місті Богородчани Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 32 006,51 кВт*год електроенергі..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 10 кВт змонтовано в Нижньому Березові 07.02.2020

Сонячну електростанцію для дому потужністю 10 кВт змонтовано в Нижньому Березові

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 10 кВт на монокристалічних сонячних батареях Canadian Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Нижній Березів Косівського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 10 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 10 кВт дасть змогу виробити 9..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 12 кВт змонтовано в Посічі 31.01.2020

Сонячну електростанцію для дому потужністю 12 кВт змонтовано в Посічі

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 12 кВт на полікристалічних сонячних батареях DAH Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Посіч Тисменицького району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 12 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 12 кВт дасть змогу виробити 12 002,44 кВт*год еле..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Угринові 26.01.2020

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Угринові

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Угринів Тисменицького району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 32 451,04..