• Виробники

Довідник

Morgan Stanley: до 2020 року ВДЕ стануть найдешевшим джерелом енергії 14.07.2017

Morgan Stanley: до 2020 року ВДЕ стануть найдешевшим джерелом енергії

  Відновлювальні джерела енергії, поміж яких енергія сонця та вітру, стрімко дешевшають, а іноді їх вартість опускається нижче, ніж у вуглеводневих конкурентів, таких як вугілля чи нафту. Згідно з новим дослідженням Morgan Stanley, ВДЕ стануть найдешевшим джерелом енергії в світі вже через три роки.   У своїй доповіді аналітики повідомляють, що до 2020 року відновлювані джерела енергії будуть найдешевшою формою вироблення енергії нового покоління по всьому світу, за винятк..

Гаряча вода від сонячних батарей - SOLAR KERBEROS 09.07.2017

Гаряча вода від сонячних батарей - SOLAR KERBEROS

    За допомогою системи фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS можна використовувати електричну енергію, що виробляється сонячними батареями з метою безпосереднього нагрівання води ГВП і опалення. Шляхом використання звичайного електричного нагрівача (ТЕНа), дану систему без проблем можна під’єднати до будь-якого побутового електричного бойлера або баку непрямого нагріву.     Легкість установки дає можливість використовувати сонячну енергію не тільки в пр..

Як обрати сонячні батареї? Виробники сонячних панелей 16.06.2017

Як обрати сонячні батареї? Виробники сонячних панелей

Сонячні батареї найдорожчий і найважливіший компонент промислової або домашньої сонячної електростанції, їх правильний вибір визначає ефективність, надійність та довговічність її функціонування. Головний показник це клас якості сонячних батарей. Існує світовий рівень (рейтинг), який поділяє виробників сонячних модулів на три рівні: Tier 1 (найвищий рівень якості), Tier 2-го рівня (середній рівень) і Tier 3 (нижчий рівень). Якщо порівнювати ціну панелей, то різниця між панелями Tier 1 і Tier 3..

Сонячні батареї монокристал чи полікристал, що краще? 15.06.2017

Сонячні батареї монокристал чи полікристал, що краще?

  Основними елементами сонячного модуля є: - Загартоване скло, що запобігає пошкодженню сонячних елементів в процесі транспортування, монтажу та експлуатації сонячного модуля; - Монокристалічні / Полікристалічні сонячні елементи, що перетворюють сонячне світло в електричну енергію; - Ламінуюча плівка EVA герметизує сонячний модуль і забезпечує довгий термін служби; - Тильна плівка ПЕТ (Tedlar) захищає тильну сторону від пошкоджень і забезпечує додаткову герметизацію соня..

Відбулась 19-я міжнародна виставка "Аква-Терм Київ" 31.05.2017

Відбулась 19-я міжнародна виставка "Аква-Терм Київ"

Відбулась 19-я міжнародна виставка "Аква-Терм Київ" енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики. "Аква-Терм Київ" - унікальне чітко сегментоване галузева подія для всієї Східно-Європейської HVAC індустрії, на якому представлено інноваційні системні рішення для для кожного сектора. Фотозвіт:                     &..

Визначення вартості стандартного приєднання до електричних мереж  26.05.2017

Визначення вартості стандартного приєднання до електричних мереж 

  Калькулятор визначення вартості послуги зі стандартного приєднання електроустановок замовника до електричних мереж  електропередавальної організації. Даний калькулятор надає орієнтовний розрахунок з урахуванням внесених вихідних даних. Остаточний розрахунок вартості послуги зі стандартного приєднання буде зазначений в проекті договору про приєднання, який електропередавальна організація надасть замовнику у разі надходження від нього офіційної заяви на приєднання до електри..

Зелений тариф для приватних сонячних електростанцій 12.05.2017

Зелений тариф для приватних сонячних електростанцій

Вісім кроків, які потрібно зробити для підключення «зеленого» тарифу для приватних сонячних електростанцій. Чи можна користуватися електроенергією не тільки безкоштовно, але ще і отримувати за це гроші? Як не фантастично звучить, але це може стати реальністю, якщо ви станете власником сонячної електростанції. «Зелений» тариф - спеціальний тариф, за яким закуповується електрична енергія, вироблена за допомогою сонячної електростанції. «Зелений» тариф можуть отримати сонячні електрост..

У I кварталі цього року ще 200 родин встановили сонячні електростанції 11.05.2017

У I кварталі цього року ще 200 родин встановили сонячні електростанції

  В Україні спостерігається позитивна динаміка попиту на сонячні батареї з боку населення. Незважаючи на холодну пору року та низку зимово-весняних свят, у I кварталі 2017 року ще 200 родин встановили приватні сонячні електростанції загальною потужністю 3,4 МВт. «За даними нашого моніторингу, з початку року кількість сонячних батарей, які встановили приватні домогосподарства, зросла на 18%, а їхня загальна потужність – на 20%. Такий всезростаючий попит на «чисту» енергію зумовлено..

Сонячну електростанцію на 8 кВт змонтовано в Івано-Франківську 29.04.2017

Сонячну електростанцію на 8 кВт змонтовано в Івано-Франківську

Компанія « ЕКО ЕНЕРГІЯ ® » завершила монтаж домашньої мережевої сонячної електростанції в Івано-Франківську. Сонячна електростанція потужністю 8,64 кВт призначена для «зеленого» тарифу і дасть змогу виробити за рік 8 349,52 кВт/год для умов Івано-Франківської області. Встановлення сонячної електростанції не тільки забезпечить приватне домогосподарство власною електроенергією, але дасть змогу отримувати прибуток від надлишків виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом в розмірі 0,18 євро ..

Знижено ціни на сонячні електростанції 25.04.2017

Знижено ціни на сонячні електростанції

  Дані мережеві сонячні електростанції для приватних домогосподарств передставлені в лінійці потужністю від 3 кВт до 30 кВт. Кожна з них є готовим набором обладнання, який використовується для зменшення власних потреб електроенергії та продажу надлишків виробленої електроенергії  «зеленим» тарифом.   Сонячна електростанція 3 кВт - 118 519 грн Сонячна електростанція 4 кВт - 139 959 грн Сонячна електростанція 5 кВт - 165 067 грн Со..