Довідник

Реконструкція котельні приватного будинку з басейном 21.09.2017

Реконструкція котельні приватного будинку з басейном

Ще одна іноваційна реконструкція котельні приватного будинку з басейном. Основним нашим завданням було впровадити нові технології, але залишити не змінний бренд - Buderus. Для максимального зменшення витрат газу встановлено конденсаційний газовий котел преміум класу Logamax plus GB162 V2 100. Цей котел завдяки сучасній технології ALU Рlus будови теплообмінника , його компактним розмірам, пальникам з модульованим регулюванням горіння в діапазоні потужності 18 (23) - 100%, циркуляційному на..

Літієвий акумулятор BYD B-Box 08.09.2017

Літієвий акумулятор BYD B-Box

  Представляємо одного з найбільших світових виробників літій-іонних акумуляторів – компанії BYD. Першою моделлю акумуляторних батарей BYD, поставлених в Україну стала літієва АКБ BYD B-Box. це літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) АКБ з системою керування “battery management system” (BMS) для використання з додатковим інвертором. Батарея в першу чергу цікава своєю довговічністю (витримує до 6 тис. Заряду розряду) і небувало довгої, як для акумуляторних батарей, офіційною гарантією – ці..

7 трендів енергетики 14.08.2017

7 трендів енергетики

​ Відновлювальну енергетику сьогодні почали порівнювати із новим ІТ, враховуючи її швидкі темпи зростання, а також активні інноваційні технологічні розробки. Сьогодні у загальному енергетичному балансі світу використання відновлювальних джерел енергії сягнуло 1/4, і поступово збільшується. Розповсюдження зеленої енергетики сягає Індії та Мексики, які вже стають світовими лідерами, випереджаючи Європу. А в енергетику починають інвестувати компанії, які за основним видом своєї діяльності дал..

В Івано-Франківську завершено модернізацію приватної котельні 13.08.2017

В Івано-Франківську завершено модернізацію приватної котельні

Завершено модернізацію газової котельні приватного будинку площею 500 м2. Основою інженерного рішення було заміна старого традиційного котла на більш економічний та сучасний конденсаційний котел. Вибором для впровадження інновацій є відомий німецький бренд Buderus. Основним джерелом тепла став одноконтурний конденсаційний котел Buderus Logamax plus GB162 V2. В комплектацію котельні входять насосні групи з енергоощадними насосами, гідравлічна стрілка та розподільчий колектор ..

Morgan Stanley: до 2020 року ВДЕ стануть найдешевшим джерелом енергії 14.07.2017

Morgan Stanley: до 2020 року ВДЕ стануть найдешевшим джерелом енергії

  Відновлювальні джерела енергії, поміж яких енергія сонця та вітру, стрімко дешевшають, а іноді їх вартість опускається нижче, ніж у вуглеводневих конкурентів, таких як вугілля чи нафту. Згідно з новим дослідженням Morgan Stanley, ВДЕ стануть найдешевшим джерелом енергії в світі вже через три роки.   У своїй доповіді аналітики повідомляють, що до 2020 року відновлювані джерела енергії будуть найдешевшою формою вироблення енергії нового покоління по всьому світу, за винятк..

Гаряча вода від сонячних батарей - SOLAR KERBEROS 09.07.2017

Гаряча вода від сонячних батарей - SOLAR KERBEROS

    За допомогою системи фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS можна використовувати електричну енергію, що виробляється сонячними батареями з метою безпосереднього нагрівання води ГВП і опалення. Шляхом використання звичайного електричного нагрівача (ТЕНа), дану систему без проблем можна під’єднати до будь-якого побутового електричного бойлера або баку непрямого нагріву.     Легкість установки дає можливість використовувати сонячну енергію не тільки в пр..

Як обрати сонячні батареї? Виробники сонячних панелей 16.06.2017

Як обрати сонячні батареї? Виробники сонячних панелей

Сонячні батареї найдорожчий і найважливіший компонент промислової або домашньої сонячної електростанції, їх правильний вибір визначає ефективність, надійність та довговічність її функціонування. Головний показник це клас якості сонячних батарей. Існує світовий рівень (рейтинг), який поділяє виробників сонячних модулів на три рівні: Tier 1 (найвищий рівень якості), Tier 2-го рівня (середній рівень) і Tier 3 (нижчий рівень). Якщо порівнювати ціну панелей, то різниця між панелями Tier 1 і Tier 3..

Сонячні батареї монокристал чи полікристал, що краще? 15.06.2017

Сонячні батареї монокристал чи полікристал, що краще?

  Основними елементами сонячного модуля є: - Загартоване скло, що запобігає пошкодженню сонячних елементів в процесі транспортування, монтажу та експлуатації сонячного модуля; - Монокристалічні / Полікристалічні сонячні елементи, що перетворюють сонячне світло в електричну енергію; - Ламінуюча плівка EVA герметизує сонячний модуль і забезпечує довгий термін служби; - Тильна плівка ПЕТ (Tedlar) захищає тильну сторону від пошкоджень і забезпечує додаткову герметизацію соня..

Відбулась 19-я міжнародна виставка "Аква-Терм Київ" 31.05.2017

Відбулась 19-я міжнародна виставка "Аква-Терм Київ"

Відбулась 19-я міжнародна виставка "Аква-Терм Київ" енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики. "Аква-Терм Київ" - унікальне чітко сегментоване галузева подія для всієї Східно-Європейської HVAC індустрії, на якому представлено інноваційні системні рішення для для кожного сектора. Фотозвіт:                     &..

Визначення вартості стандартного приєднання до електричних мереж  26.05.2017

Визначення вартості стандартного приєднання до електричних мереж 

  Калькулятор визначення вартості послуги зі стандартного приєднання електроустановок замовника до електричних мереж електропередавальної організації. Даний калькулятор надає орієнтовний розрахунок з урахуванням внесених вихідних даних. Остаточний розрахунок вартості послуги зі стандартного приєднання буде зазначений в проекті договору про приєднання, який електропередавальна організація надасть замовнику у разі надходження від нього офіційної заяви на приєднання до електричних ..