Довідник

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в селі Залуква 09.08.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в селі Залуква

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 15 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar ), що працює за «зеленим» тарифом в селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 15 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 15 кВт дасть змог..

Домогосподарство може розміщувати СЕСд до 30 кВт як на даху, так і на землі 07.08.2019

Домогосподарство може розміщувати СЕСд до 30 кВт як на даху, так і на землі

​ Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 11.07.2019 №2755-VIII ( законопроект №10357 ) щодо врегулювання питання генерації електроенергії сонячними станціями приватних домогосподарств (СЕСд). Завдяки цьому Закону: - домогосподарство може розміщувати СЕСд до 30 кВт як на даху, так і на землі; - вирішено питання встановлення відповідно до курсу євро «зеленого» тарифу СЕСд, розташованих на земельних ділянках, які було введено в експлуатацію до набрання чинност..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Коломиї 02.08.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Коломиї

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 15 кВт на полікристалічних сонячних панелях Yingli Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в місті Коломия Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 15 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 15 кВт дасть змогу виробити 15 815,00..

Українські родини продовжують активно переходити на «чисту» електроенергію 30.07.2019

Українські родини продовжують активно переходити на «чисту» електроенергію

Близько 12 тис. домогосподарств в Україні вже використовують сонячні панелі та заощаджують на рахунках за електроенергію. «Так, у II кварталі ц. р. ще понад 3 тис. домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю більше 85 МВт. Це у понад 2 рази більше, ніж за I квартал цього року (1400 родин)», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Загалом, станом на 01.07.2019 в Україні нараховується вже близько 12 тис. сімей, які використовують сонячні електростанції..

Високе звання «Лідер року 2018» — нове досягнення ЕКО ЕНЕРГІЯ ® 30.07.2019

Високе звання «Лідер року 2018» — нове досягнення ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу нашу компанію ЕКО ЕНЕРГІЯ ® визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018». Результати підприємства: 7 місце ( Золото ) серед субєктів господарювання України за показником «Коефіціент обооротності активів»; 1 місце ( Золото ) серед субєктів господарювання Івано-Франківської області у ном..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Підмихайлі 26.07.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Підмихайлі

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 15 кВт на полікристалічних сонячних панелях Canadian Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Підмихайля Калуського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 15 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 15 кВт дасть зм..

Технології для підвищеної ефективності перетворення сонячної енергії в електричну 24.07.2019

Технології для підвищеної ефективності перетворення сонячної енергії в електричну

У компанії Panasonic заявляють про серйозний намір використовувати гетероструктурну технологію під час виробництва сонячних елементів і прагнення досягти ефективності рівня ++. Авторитетний японський виробник високоефективних модулів HIT® пояснює, яким чином досягається більш висока ефективність елементів і висловлює цілі своїх досліджень і розробок. Гетероструктурні елементи, PERC, перовскіт… Які сонячні (фотоелектричні) елементи виграють битву за ринок фотоелектричних батарей і перегони..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Конюшки 18.07.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Конюшки

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях Panasonic ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Конюшки Рогатинського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу вироб..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Баня-Березів 12.07.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в селі Баня-Березів

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях LONGi Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Баня-Березів Косівського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт ..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Ямниці 01.07.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Ямниці

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях ) що працює за «зеленим» тарифом для дому в селі Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 31 ..