Довідник

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Вербівцях 11.10.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Вербівцях

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях DAH Solar ) що працює за «зеленим» тарифом у Вербівцях Городенківського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу ..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Угринові 04.10.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Угринові

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 20 кВт на полікристалічних сонячних панелях Yingli Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Угринові Тисменицького району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 20 кВт дасть змогу вироби..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Ланчині 27.09.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Ланчині

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 20 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Ланчині Надвірнянського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 20 кВт дасть з..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Незвиську 21.09.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Незвиську

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 20 кВт на монокристалічних сонячних панелях DAH Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Незвисько Городенківського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 20 кВт даст..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Кобаках 12.09.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Кобаках

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar ), що працює за «зеленим» тарифом в селі Кобаки Косівського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт да..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Тлумачі 23.08.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Тлумачі

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 20 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar ), що працює за «зеленим» тарифом в місті Тлумачі Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 20 кВт дасть змогу вир..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в селі Залуква 09.08.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в селі Залуква

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 15 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar ), що працює за «зеленим» тарифом в селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 15 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 15 кВт дасть змог..

Домогосподарство може розміщувати СЕСд до 30 кВт як на даху, так і на землі 07.08.2019

Домогосподарство може розміщувати СЕСд до 30 кВт як на даху, так і на землі

​ Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 11.07.2019 №2755-VIII ( законопроект №10357 ) щодо врегулювання питання генерації електроенергії сонячними станціями приватних домогосподарств (СЕСд). Завдяки цьому Закону: - домогосподарство може розміщувати СЕСд до 30 кВт як на даху, так і на землі; - вирішено питання встановлення відповідно до курсу євро «зеленого» тарифу СЕСд, розташованих на земельних ділянках, які було введено в експлуатацію до набрання чинност..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Коломиї 02.08.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Коломиї

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 15 кВт на полікристалічних сонячних панелях Yingli Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в місті Коломия Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 15 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 15 кВт дасть змогу виробити 15 815,00..

Українські родини продовжують активно переходити на «чисту» електроенергію 30.07.2019

Українські родини продовжують активно переходити на «чисту» електроенергію

Близько 12 тис. домогосподарств в Україні вже використовують сонячні панелі та заощаджують на рахунках за електроенергію. «Так, у II кварталі ц. р. ще понад 3 тис. домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю більше 85 МВт. Це у понад 2 рази більше, ніж за I квартал цього року (1400 родин)», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Загалом, станом на 01.07.2019 в Україні нараховується вже близько 12 тис. сімей, які використовують сонячні електростанції..