Довідник

Сонячну електростанцію для дому потужністю 13 кВт встановлено в Чернятині 17.01.2020

Сонячну електростанцію для дому потужністю 13 кВт встановлено в Чернятині

  Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 13 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Чернятині Городенківського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 13 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 13 кВт да..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 17 кВт встановлено в Ланчині 09.01.2020

Сонячну електростанцію для дому потужністю 17 кВт встановлено в Ланчині

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 17 кВт на полікристалічних сонячних батареях Yingli Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Ланчині Надвірнянського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 17 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 17 кВт дасть змогу ви..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт становлено в Шешорах 27.12.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт становлено в Шешорах

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях RISEN ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Шешори Косівського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 34 673,71 кВт*год ..

НКРЕКП значно знизив тарифи на підключення до електромереж в 2020 році 23.12.2019

НКРЕКП значно знизив тарифи на підключення до електромереж в 2020 році

НКРЕКП значно знизив тарифи на підключення до електромереж в 2020 році Розширення потужності для підключення «зеленого»тарифу тепер обходитиметься значно дешевше‼ ️ Нові тарифи можна побачити тут: http://www.nerc.gov.ua а швиденько прицінитися, скільки буде коштувати конкретне підключення, можна в спеціальному калькуляторі: http://www.nerc.gov.ua Зверніть увагу, якщо у вас 3-фазне підключення, вартість розширення потужності можна розраховувати як різницю між існуючою і бажаної потужні..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Підмихайлі 30.11.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Підмихайлі

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Підмихайля Калуського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 32 481,00..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Лісному Хлібичині 16.11.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Лісному Хлібичині

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в в селі Лісний Хлібичин Коломийського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити..

Близько 15 тисяч родин в Україні вже використовують сонячні електростанції для дому 03.11.2019

Близько 15 тисяч родин в Україні вже використовують сонячні електростанції для дому

Близько 15 тисяч домогосподарств в Україні вже використовують сонячні електростанції для дому, інвестувавши 300 млн євро в сонячні панелі (СЕСд). Загальна потужність встановлених сонячних електростанцій для дому становить майже 350 МВт. Зокрема, близько 3 тис. домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю майже 70 МВт у III кварталі цього року.  Слід зазначити, що дані проекти СЕС реалізуються по всій країні. ТОП-3 області із найбільшою кількістю домогос..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Ланчині 01.11.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Ланчині

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на полікристалічних сонячних батареях C&T Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Ланчині Надвірнянського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Молодькові 20.10.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Молодькові

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на полікристалічних сонячних батареях C&T Solar ) що працює за «зеленим» тарифом у Молодькові Надвірнянського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт даст..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Вербівцях 11.10.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Вербівцях

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях DAH Solar ) що працює за «зеленим» тарифом у Вербівцях Городенківського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу ..