Довідник

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Підмихайлі 30.11.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Підмихайлі

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Підмихайля Калуського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 32 481,00..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Лісному Хлібичині 16.11.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт змонтовано в Лісному Хлібичині

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в в селі Лісний Хлібичин Коломийського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити..

Близько 15 тисяч родин в Україні вже використовують сонячні електростанції для дому 03.11.2019

Близько 15 тисяч родин в Україні вже використовують сонячні електростанції для дому

Близько 15 тисяч домогосподарств в Україні вже використовують сонячні електростанції для дому, інвестувавши 300 млн євро в сонячні панелі (СЕСд). Загальна потужність встановлених сонячних електростанцій для дому становить майже 350 МВт. Зокрема, близько 3 тис. домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю майже 70 МВт у III кварталі цього року.  Слід зазначити, що дані проекти СЕС реалізуються по всій країні. ТОП-3 області із найбільшою кількістю домогос..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Ланчині 01.11.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Ланчині

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на полікристалічних сонячних батареях C&T Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Ланчині Надвірнянського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Молодькові 20.10.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Молодькові

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на полікристалічних сонячних батареях C&T Solar ) що працює за «зеленим» тарифом у Молодькові Надвірнянського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт даст..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Вербівцях 11.10.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Вербівцях

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях DAH Solar ) що працює за «зеленим» тарифом у Вербівцях Городенківського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу ..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Угринові 04.10.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Угринові

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 20 кВт на полікристалічних сонячних панелях Yingli Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Угринові Тисменицького району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 20 кВт дасть змогу вироби..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Ланчині 27.09.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Ланчині

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 20 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Ланчині Надвірнянського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 20 кВт дасть з..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Незвиську 21.09.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Незвиську

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 20 кВт на монокристалічних сонячних панелях DAH Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Незвисько Городенківського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 20 кВт даст..

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Кобаках 12.09.2019

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Кобаках

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar ), що працює за «зеленим» тарифом в селі Кобаки Косівського району Івано-Франківської області. Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт да..