Delta - інвертори для сонячних батарей

Delta, заснована в 1971 році, є світовим постачальником рішень для управління живленням і тепловим режимом. Його місія «Надавати інноваційні, чисті і енергоефективні рішення для кращого майбутнього» зосереджена на вирішенні ключових екологічних проблем, таких як глобальна зміна клімату. Як постачальник енергозберігаючих рішень з основними компетенціями в області силової електроніки і автоматизації, бізнес-категорії Delta включають Power Electronics, Automation і Infrastructure.

Delta пропонує одні з найбільш енергоефективних продуктів живлення в галузі, включаючи імпульсні джерела живлення з ККД більше 90%, електрозв'язок до 98% і фотоелектричні інвертори з ККД до 99,2%. Ми також розробили перший в світі серверний блок живлення, сертифікований як 80 Plus Titanium, з ККД більше 96%. Штаб-квартира знаходиться на Тайвані, ми регулярно інвестуємо від 6% до 7% наших річних доходів від продажів в дослідження і розробки, а також маємо світовими дослідницькими центрами в Китаї, Європі, Японії, Сінгапурі, Таїланді та США

Delta часто отримує міжнародні нагороди і визнання за інновації, дизайн і корпоративну соціальну відповідальність. З 2011 року Delta щорічно вибирається для отримання престижного світового індексу Dow Jones Sustainability ™ (DJSI World). У 2019 ми також були включені в індекс ринків, що розвиваються DJSI сьомий рік поспіль. Дельта була оцінена CDP (раніше Проект по розкриттю клімату) на рівні лідерства зі зміни клімату.

Delta займається інноваціями і систематичної розробкою нових продуктів і технологій, зокрема, високоефективних і енергозберігаючих. Прагнучи зменшити глобальне потепління і забезпечити стійке майбутнє людства з кращого цінністю і продуктивністю, Delta постійно розширює наші інженерні можливості і прагне розробляти інноваційні технології та рішення для кращого майбутнього.

Крім того, в 2013 році Delta створила Delta Research Center (DRC), щоб реагувати на мінливі технологічні тенденції і розширювати свої можливості в галузі досліджень і розробок. DRC, присвячений аналізу великих даних, а також розробці та інтеграції додатків і рішень для Інтернету речей (IoT), дозволяє прискорити перетворення і модернізацію підприємства з акцентом на прагматичну перевірку. Крім того, ДРК використовує підхід відкритої співпраці, щоб активно співпрацювати з партнерами по екосистемі з промислових секторів, урядових установ, наукових кіл та дослідницьких установ для досягнення взаємного успіху.

Delta - інвертори для сонячних батарей

Від цього виробника товарів немає