Сонячний кабель EGE KABLO

EGE KABLO була заснована в 1998 році в «Manisa Küçük Sanayi Sitesi» з метою забезпечення турецької кабельної та електро-електронної промисловості. Компанія продовжує свою діяльність з 2003 року в Мурадиє, який знаходиться дуже близько до регіону організованою промисловості Маніси, в зручному місці для автомобільного, залізничного та морського транспорту з його сучасним обладнанням і машинами.

Компанія, яка входить в групу EKINLER, продовжує свою діяльність з 50 професійними співробітниками, машинами та обладнанням з новітніми технологіями в кабельної продукції, на закритій площі 2.500 м2.
Компанії має виробничі лінії для виробництва ПВХ-кабелів, ПВХ-макаронів, силіконових кабелів, сонячних (фотоелектричних) кабелів, а також гарячої лудженої дроту, ПВХ-зерна і силіконової глини.
 
У компанії; Монтажні і енергетичні кабелі на основі ПВХ, низьковольтні кабелі, дистанційні (контрольні) кабелі, кабелі для передачі даних і комп'ютерні кабелі, кабелі, які використовуються в автомобільній промисловості, кремнієві кабелі, сонячні (фотоелектричні) кабелі, кабелі з ізоляцією і оболонкою з спеціального термопластичного компаунда , безгалогенні кабелі, спеціальні кабелі Відповідає стандартам UL і проводиться ПВХ макарони.
   
Протягом 2011 року з інвестиціями в розмірі 750 000 євро в рамках групи; розпочато виробництво сонячних кабелів типу PV1-F, використовуваних в сонячних енергетичних системах та з'єднувальні обладнанні цих систем. Ми пишаємося тим, що є однією з перших компаній, яка зуміла зробити сертифіковане виробництво сонячних кабелів TÜV Rheinland.
 
Крім важливості, яку приділяють задоволеності споживача, ефективного виробництва і розуміння послуг; Маючи сертифікати RoHS, HAR, VDE, TÜV, TSE і GHOST, сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001 і незабаром запланований сертифікат системи менеджменту навколишнього середовища ISO 14001, Ege Cable демонструє важливість якості та навколишнього середовища і завойовує довіру своїх клієнтів.

Сонячний кабель EGE KABLO

Конектор MC-4 CN 40 10 mm для сонячних панелей

Конектор MC-4 CN 40 для сонячних панелей

79 грн

Конектор MC-4 CN 40 2,5mm, 4mm, 6mm для сонячних панелей

Конектор MC-4 CN 40 для сонячних панелей

79 грн

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable 10 mm2 червоний

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable перетином 10 мм2 в ізоляції червоного кольору.

85 грн

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable 10 mm2 чорний

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable перетином 10 мм2 в ізоляції чорного кольору.

85 грн

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable 4 mm2 червоний

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable перетином 4 мм2 в ізоляції червоного кольору.

32 грн

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable 4 mm2 чорний

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable перетином 4 мм2 в ізоляції чорного кольору.

32 грн

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable 6 mm2 червоний

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable перетином 6 мм2 в ізоляції червоного кольору.

47 грн

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable 6 mm2 чорний

Сонячний кабель EGE KABLO Solar cable перетином 6 мм2 в ізоляції чорного кольору.

47 грн