Сонячні батареї Eoplly

Eoplly була створена в січні 2006 року, статутний капітал в 160 мільйонів юанів, є світовою ефективністю перетворення сонячних батарей і фотоелектричних компонентів провідних підприємств галузі, є основним напрямком досліджень ефективності фотоелектричних батарей перетворення і розробки і виробництва високотехнологічних підприємств. Компанії дотримуються цінного сервісу з метою, щоб застосування продукту в якості носія стало новим постачальником енергії для постачальника рішень по оптимізації.

Компанія займає площу 213000 квадратних метрів, має майже тисячі співробітників. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво і продаж сонячних елементів і компонентів, інвестиції в сонячну енергію, проектування, монтаж і експлуатація сонячних енергетичних систем, монтаж та сервісне обслуговування. Існуючий акумулятор компанії потужністю 180 МВт, виробнича потужність компонентів 400 МВт. Продукція компанії пройшла європейську міжнародну сертифікацію CE, TUV, American UL, UK MCS, Australia CEC, France CSTB, Japan JET і China Gold Sun, а також дозволила приєднатися до міжнародних груп з переробки фотоелектричних компонентів PVCYCLE.

Компанії звертають увагу на впровадження талантів, дослідження і розробку продуктів, сформованих академіками доктора А, п'ятьма більш ніж 100 співробітниками, в основному професійним і технічним персоналом. В даний час на підприємстві діє 35 авторизованих патентів, у тому числі 16 винаходів, корисна модель - 19.

В даний час компанія в області ущільнення виробництва фотоелектричного обладнання та просування технологій продукту на основі області фотоелектричних електростанцій, проектування, будівництво, експлуатація та інші зв'язки, як прорив, для створення екологічно чистої енергії, активно просувати стратегічне перетворення і модернізація компанії.

Сонячні батареї Eoplly

Від цього виробника товарів немає