Контролери заряду EPsolar

EPsolar є сучасним, високотехнологічним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях і виробництві продукції для фотоелектричних систем. Основні виробничі потужності компанії розташовуються в столиці КНР, Пекіні. EPsolar виробляє сонячні контролери заряду, Off-grid інвертори, світлодіодні драйвери і інше силове обладнання. EPsolar пройшла процедуру сертифікації ISO9001 - 2008, а продукція отримала сертифікати CGC-Solar і CE і інші міжнародні сертифікати. EP-Solar є власником кількох оригінальних технологій і має ряд патентів на свої розробки.

EPSolar має більш ніж 20-річний досвід роботи в галузі сонячних систем, професійна команда експертів розробки та дизайну щорічно оновлюють лінійку продукції. Продукція EP-Solar широко використовується в Китаї і продається більш ніж в 100 країн по всьому світу.

EP-Solar дотримується принципу «професіоналізму та інновацій» та філософії «інтеграція технологій і якості - перемагає» і надає клієнтам новітні технології, професійні продукти і комплексні послуги.
Контролери заряду EP-Solar призначені для захисту акумуляторних батарей від негативного впливу перезарядження і для забезпечення повного заряду АКБ. EPSolar має широку лінійку контролерів заряду, завдяки цьому їх можна встановити в будь-яку фотовольтаїчні систему, будь то автономні вуличні світильники або автономна сонячна електростанція великої потужності

Контролери заряду EPsolar

Контролер заряду EPsolar ETracer-4415N

Контролер заряду EPsolar ETracer-4415N

15390 грн

Контролер заряду EPsolar LandStar LS0512

Контролер заряду EPsolar LandStar LS0512

513 грн

Контролер заряду EPsolar Tracer-1210RN

Контролер заряду EPsolar Tracer-1210RN

2565 грн