Параметри
Ціна 26562 - 92939 грн
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Ємність літрів

Фотоелектричне ГВП Solar Kerberos

Пристрій фотоелектричне ГВП SOLAR KERBEROS 315.B/C/H

Пристрій фотоелектричного гарячого водопостачання SOLAR KERBEROS 315.B/C/H (нагрів води від сонячних батарей)

26562 грн

Пристрій фотоелектричне ГВП SOLAR KERBEROS 320.B/H

Пристрій фотоелектричного гарячого водопостачання SOLAR KERBEROS 320.B/H (нагрів води від сонячних батарей)

29640 грн

Система фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS на 150 л

Система фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS на 150 л - готовий комплект (нагрів води від сонячних батарей)

79629 грн

Система фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS на 200 л

Система фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS на 200 л - готовий комплект (нагрів води від сонячних батарей)

92939 грн

Системи фотоелектричного гарячого водопостачання

Системи фотоелектричного ГВП використовують електричну енергію, що виробляється сонячними батареями, для безпосереднього нагріву води ГВП та опалення. Система сумісна з будь-якими накопичувальними баками, що допускають установку ТЕНа та датчика температури.

Висока ефективність роботи системи досягається за рахунок застосування сонячних батарей у поєднанні з технологією відстеження максимальної потужності (MPPT). Відсутність теплових втрат в трубопроводі та збільшення виробітки фотомодулів завдяки охолодженню панелей в холодну пору року, забезпечує більшу, в порівнянні з геліотермальними системами, ефективність в зимовий період.

Повна автономність з фотоелектричним ГВП

Система фотоелектричного ГВП може працювати у повністю автономному режимі в денний час і нагрівати воду тільки від енергії сонця навіть там, де немає електричної мережі!

А підключивши систему до електромережі, можна не перейматися про недогрів від фотомодулів: за низької сонячної активності та недостатній температурі води DC/DC конвертор SOLAR KERBEROS (Чехія) автоматично підключить зовнішню мережу та підігріє воду до необхідної температури. При цьому Ви будете точно знати, скільки електроенергії було спожито з мережі.

Простота установки дає можливість використовувати енергію сонця не тільки власникам приватних будинків, але й власникам квартир в багатоповерхових будинках. За рахунок застосування для підключення електричних кабелів, а не трубопроводів з теплоносієм, фотоелектричні панелі без втрати ефективності можуть бути встановлені на великій відстані від нагрівача.

Гнучка робота з перевиробництвом енергії

Системи фотоелектричного гарячого водопостачання абсолютно не схильні до проблем перегріву та стагнації – в разі нагрівання води в баку до заданої температури, конвертор автоматично припинить подачу напруги на ТЕН і зупинить нагрів. Це ніяк не зашкодить фотомодулю, який продовжить генерувати електроенергію.