Параметри
Ціна 24270 - 27084 грн
Виробник i
Виберіть виробника товарів
  • Виробники

Системи фотоелектричного гарячого водопостачання

Пристрій фотоелектричне ГВП SOLAR KERBEROS 315.B/C/H

Пристрій фотоелектричного гарячого водопостачання SOLAR KERBEROS 315.B/C/H (нагрів води від сонячних батарей)

24271 грн

Пристрій фотоелектричне ГВП SOLAR KERBEROS 320.B/H

Пристрій фотоелектричного гарячого водопостачання SOLAR KERBEROS 320.B/H (нагрів води від сонячних батарей)

27083 грн

Системи фотоелектричного гарячого водопостачання

Системи фотоелектричного ГВП використовують електричну енергію, що виробляється сонячними батареями, для безпосереднього нагріву води ГВП та опалення. Система сумісна з будь-якими накопичувальними баками , що допускають установку ТЕНа та датчика температури.

Висока ефективність роботи системи досягається за рахунок застосування сонячних батарей у поєднанні з технологією відстеження максимальної потужності (MPPT). Відсутність теплових втрат в трубопроводі та збільшення виробітки фотомодулів завдяки охолодженню панелей в холодну пору року, забезпечує більшу, в порівнянні з геліотермальними системами, ефективність в зимовий період.

Повна автономність з фотоелектричним ГВП

Система фотоелектричного ГВП може працювати у повністю автономному режимі в денний час і нагрівати воду тільки від енергії сонця навіть там, де немає електричної мережі!

А підключивши систему до електромережі, можна не перейматися про недогрів від фотомодулів: за низької сонячної активності та недостатній температурі води DC/DC конвертор SOLAR KERBEROS (Чехія) автоматично підключить зовнішню мережу та підігріє воду до необхідної температури. При цьому Ви будете точно знати, скільки електроенергії було спожито з мережі.

Простота установки дає можливість використовувати енергію сонця не тільки власникам приватних будинків, але й власникам квартир в багатоповерхових будинках. За рахунок застосування для підключення електричних кабелів, а не трубопроводів з теплоносієм, фотоелектричні панелі без втрати ефективності можуть бути встановлені на великій відстані від нагрівача.

Гнучка робота з перевиробництвом енергії

Системи фотоелектричного гарячого водопостачання абсолютно не схильні до проблем перегріву та стагнації – в разі нагрівання води в баку до заданої температури, конвертор автоматично припинить подачу напруги на ТЕН і зупинить нагрів. Це ніяк не зашкодить фотомодулю, який продовжить генерувати електроенергію.