Пристрій фотоелектричне ГВП SOLAR KERBEROS 320.B/H

Виробник SOLAR KERBEROS
Модель SOLAR KERBEROS 320.B/H
Наявність На складі

Ціна 29640 грн

Кількість

Об’єм бойлера

150-200 літрів

Кількість споживачів ГВП

3-4 чоловіки

Кількість фотомодулів

8х260 Вт

Необхідна площа даху

13,2 м2

Вхідна змінна напруга

230В, 50Гц

Максимальний вхідний струм

13А

Рекомендована потужність ТЕНа

2-2,5кВт

Діапазон регулювання температури води

10~80 °С

Тепловий запобіжник

Електронний

 

Кілька варіантів конфігурації та потужностей дозволяють гнучко управляти утилізацією надлишкової електроенергії, що виробляється фотомодулем. Наприклад, при наявності надлишків енергії від фотоелектричних модулів можна не тільки нагрівати воду, а й заряджати акумулятори для забезпечення безперебійного електропостачання (конфігурація C).

Система також здатна перенаправляти надлишки енергії на другий ТЕН для нагріву води в системі опалення (конфігурація H).

 

SOLAR KERBEROS 320.B/H | ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

 

Простота установки дає можливість використовувати енергію сонця не тільки власникам приватних будинків, але й власникам квартир в багатоповерхових будинках. За рахунок застосування для підключення електричних кабелів, а не трубопроводів з теплоносієм, фотоелектричні панелі без втрати ефективності можуть бути встановлені на великій відстані від нагрівача.

Фотоелектричні систему гарячого водопостачання на базі DC / DC-конвертора SOLAR KERBEROS можна точно налаштувати, а також отримувати важливу інформацію про роботу системи на кольоровому сенсорному екрані.

Інформація доступна як в реальному часі, так і у вигляді журналу, що дозволяє вивчати статистику продуктивності, споживання і ефективності системи в різні проміжки часу.