Параметри
Ціна 9207 - 804273 грн
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Тип колектора

Геліосистеми та сонячні колектори для нагріву води

Геліосистема Apricus 1000

Геліосистема Apricus 1000. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 1000 літрів гарячої води на добу. 

230680 грн

Геліосистема Apricus 160

Геліосистема Apricus 160. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 160 літрів гарячої води на добу. 

61182 грн

Геліосистема Apricus 200

Геліосистема Apricus 200. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 200 літрів гарячої води на добу. 

 

68696 грн

Геліосистема Apricus 500

Геліосистема Apricus 500. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 500 літрів гарячої води на добу. 

 

117077 грн

Геліосистема Атмосфера 1000

Геліосистема Атмосфера 1000. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 1000 літрів гарячої води на добу. 

 

190457 грн

Геліосистема Атмосфера 150

Геліосистема Атмосфера 150. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 150 літрів гарячої води на добу.

 

57074 грн

Геліосистема Атмосфера 200

Геліосистема Атмосфера 200. Комплект готовий до установки.

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 200 літрів гарячої води на добу.

67979 грн

Геліосистема Атмосфера 2000

Геліосистема Атмосфера 2000. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 2000 літрів гарячої води на добу. 

 

326307 грн

Геліосистема Атмосфера 300

Геліосистема Атмосфера 300. Комплект готовий до установки.

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 300 літрів гарячої води на добу.

83707 грн

Геліосистема Атмосфера 3000

Геліосистема Атмосфера 3000. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 3000 літрів гарячої води на добу. 

 

804272 грн

Геліосистема Атмосфера 400

Геліосистема Атмосфера 400. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 400 літрів гарячої води на добу. 

 

106148 грн

Геліосистема Атмосфера 500

Геліосистема Атмосфера 500. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 500 літрів гарячої води на добу.

 

 

110011 грн

Геліосистема Атмосфера 800

Геліосистема Атмосфера 800. Комплект готовий до установки. 

Даний комплект розрахований на щоденне споживання 800 літрів гарячої води на добу. 

 

211610 грн

Геліосистема термосифонна Atmosfera RNВ 58-1800/15-130л

 

Геліосистема термосифонна Atmosfera RNВ 58-1800/15-130л. Безнапірна термосифонна геліосистема RNB-Нерж з баком з нержавіючої сталі.

9700 грн

Геліосистема термосифонна Atmosfera RNВ 58-1800/20-170л

 

Геліосистема термосифонна Atmosfera RNВ 58-1800/20-170л. Безнапірна термосифонна геліосистема RNB-Нерж з баком з нержавіючої сталі.

11974 грн

Сучасні геліосистеми

Понад п’ятдесят років світового досвіду використання геліосистем дозволяє приймати безліч технологічних рішень різноманітної ефективності, собівартості та складності. Перетворюючи сонячну енергію в інші види енергії такі, як теплову чи електричну, геліосистеми можуть забезпечити повністю оселю відновлюваним енергоресурсом.

Що таке геліосистема?

Геліосистеми – це сучасні високотехнологічні комплекси, які завдяки поглинанню енергії сонця трансформують тепло для використання його у побуті та промисловості, зокрема, для теплопостачання, гарячого водопостачання, опалення тощо. Такі системи можуть з успіхом використовуватися також для забезпечення потреб харчової промисловості та хімічної. Сонячні геліосистеми можуть стати незамінними для бюджетних установ та багатоповерхівок, санаторіїв та готелів, ресторанів та кафе, а також забезпечити теплом теплі підлоги.

Використання чистої енергії сонця для роботи геліосистеми дозволяє забезпечити користувача повністю гарячим водопостачанням та недорогим і не надто вимогливим опаленням без використання газу.

Геліосистеми за функціональністю можна поділити на: сезонні та круглорічні. Сезонні геліосистеми можна використовувати тільки в період «весна-осінь». Це моноблочні агрегати, які мають закріплений на металевій рамі сонячного колектора накопичувальний бак. Функції теплоносія виконує вода контуру теплопостачання. Через те, що взимку вода за має властивість замерзати, така система є непридатною для використання у холодну пору року. Усі елементи такої конструкції знаходяться на вулиці, тому прямо залежать від умов зовнішнього середовища. Це досить суттєвий недолік , але, незважаючи на це, такі системи є компактними і значно простішими у використанні та монтажі, а також значно доступніші за ціною. Сезонні геліосистеми можуть працювати без тиску, а вода в них рухається під дією гравітації. Це позитивно впливає на їхню роботу, адже не залежить від електропостачання, але працюють до спорожнення баку. Однак, такі системи слід встановлювати на дахах, так як тиск залежатиме від перепаду висот між системою та місцем забору води (кран чи душ). Температура гарячої води в такій системі близька до закипання. Сезонні геліосистеми з легкістю можуть використовуватися для підігріву басейнів, аквапарків тощо.

Як підібрати необхідну сонячну геліосистему ?

Якщо ви тільки проектуєте свій будинок, ретельно сплануйте встановлення новітніх енергозберігаючих систем. Саме вони допоможуть зробити ваш будинок справді енергоефективним, а життя у ньому – безпечним. Не витрачаючи зайвих коштів на дорогі енергоносії чи адаптування старих труб до нового обладнання ви забезпечите собі повну енергонезалежність.

Підбір геліосистеми, яку необхідно купити саме вам слід розпочинати і розрахунку споживання води, враховуючи кількість мешканців у будинку. Орієнтовно, 10 людей на добу споживає 500 літрів води. Сонячний колектор з накопичувальним баком непрямого нагріву - прекрасне рішення для дачі чи заміського будиночку, а також будь-якого помешкання з високим споживанням води. При цьому слід враховувати, що монтажна площа таких агрегатів сягає 13,5-14 м2.

Якщо ваше середньоденне споживання гарячої води сягає 1000 літрів , то найкращим рішенням буде купити геліосистему з вакуумним колектором. Вакуумні сонячні колектори ідеально підходять для цілорічного режиму роботи . Придбавши таку систему ви отримаєте гарячу воду без газу з температурою +45◦ С . Таке обладнання монтується на похилій поверхні. Якщо така поверхня з необхідним кутом нахилу відсутня, обов’язково необхідно використовувати спеціальну раму, а також розрахувати необхідну відстань від системи до бойлера непрямого нагріву і , за необхідності, підібрати відповідні елементи для з’єднання. Характерною особливістю Теплоносії сонячних колекторів не закипають навіть при відсутності електроенергії чи тривалій відсутності жителів будівлі. Придбавши геліосистему на основі вакуумного сонячного колектора споживач забезпечить свої потреби у воді, знизивши свої витрати на нагрів щонайменше на 30 %

Якщо ви споживаєте орієнтовно 160 л води на добу, то вам підійде геліосистема з плоским колектором. Висока якість сучасного обладнання у поєднанні зі світовим досвідом дозволять вам бути певними у безперебійній та безпечній роботі геліосистеми. Колектори даного обладнання не замерзають та не закипають, немає необхідності у заміні теплоносія. У якості теплоносія може бути використана вода, що теж здешевлює його вартість.

Цілорічні геліосистеми однаково ефективні у будь-яку пору року. Головною умовою ефективної роботи є яскраве сонячне світло. Окрім насоса, пульта керування та запобіжників цілорічна система оснащена двома елементами: сонячним колектором та баком-накопичувачем . Цілорічні системи дозволяють заощадити взимку до 60% енергоносіїв на гарячому водопостачанні та забезпечити свою сім’ю повністю гарячою водою.

Цілорічні геліосистеми можна поділити на вакуумні трубчасті колектори , плоскі колектори на змішані (гібридні). Зазвичай саме гібридні геліосистеми найбільше підходять для опалення будинку.

Якщо вам необхідно забезпечити будівельний майданчик або будь-який інший тимчасовий об’єкт гарячою водою, вам обов’язково підійде відкритий пасивний колектор низького тиску. Простий та швидкий монтаж у поєднанні з сучасними технологіями та демократична ціна – ідеальне рішення. Ціни на геліосистеми доступні в нашому каталозі.

Геліосистеми – це чисте тепло, затишок і безпека вашого дому!