Геліосистема Атмосфера 150 на плоских колекторах

Виробник Atmosfera
Модель Atmosfera 150 pl
Наявність На складі

Ціна 44160 грн

Кількість

Геліотермальна система на плоских колекторах 150 л

Сонячний колектор

SPK-F4M (Al-Cu) (Польща)

Кріплення

на похилий дах

Повітровідвідник

Caleffi Solar

Накопичувальний бак

ATMOSFERA (Польща) 100л., 1т/о

Насосна група

1 лінія WILO ST 15-6 ECO

Контролер

СК258

Бак розширювальний

Ekosolar VS 18 л

Теплоносій

30кг × Тепро-30П (Solar)

Трубопровід

10м × ECF DN16 S2

Додаткові комплектуючі

1 комплект

 

Набори “Атмосфера-Просто!” – це повні комплекти обладнання, комплектуючих та витратних матеріалів, необхідних для складання і монтажу сонячних водогрійних систем. Ми пропонуємо різні технології генерування тепла: на вакуумних і плоских геліотермальних колекторах, а також на фотоелектричних модулях, щоб ви змогли підібрати ідеальний варіант для власних потреб та можливостей.

Кожен комплект “Атмосфера-Просто!” включає:

  1. Теплогенеруючу установку (сонячний термальный колектор, або PV-модули та ТЕН)
  2. Бак-накопичувач відповідного об’єму.
  3. Всю необхідну допоміжну арматуру та комплектуючі.

Це обладнання, спеціально підібране інженерами компанії Атмосфера, для того щоб Вам не довелося нічого самостійно калькулювати та обирати. Замовивши комплект “Атмосфера-Просто!”, Ви отримуєте акуратно упакований набір обладнання і комплектуючих, в який входить абсолютно все, що потрібно!

Ніяких пошуків відсутнього ніпеля або прокладки, все ретельно продумано, враховано та 
упаковано!

«Атмосфера-Просто!» – це не просто набір комплектуючих, це – комерційно вигідний продукт! Ціна «Атмосфера-Просто!» на 15% нижче, ніж сума вартості вхідних у нього компонентів!

Геліотермальна система на плоских колекторах!

Завдяки великій абсорбуючій поверхні плоскі колектори дуже ефективні влітку, тоді як у холодну пору року вони поступаються вакуумним колекторам.

Проте, середнє річне вироблення тепла плоских сонячних колекторів дозволяє з успіхом використовувати їх в цілорічних геліотермальних системах. Крім того, додатковим фактором на користь вибору плоских геліоколекторів є нижча, в порівнянні з вакуумними колекторами, ціна.

Система на плоских колекторах ідеально підійде для бізнесів, де навантаження на гаряче водопостачання є переважно сезонним, але гаряча вода потрібна цілий рік.

Переваги комплектів Атмосфера-Просто!

Все включено та готово до відправки! Ваша геліосистема упакована в компактне палетомісце та готова до відправки в день замовлення (оплати).

Геліосистема оптимально підібрана та збалансована з урахуванням багаторічного досвіду спеціалістів Атмосфери Ніяких складних прорахунків та довгих узгоджень конфігурацій – довіртесь професіоналам!

Проста схема монтажу дозволяє здійснювати збірку системи навіть недосвідченому монтажнику! Комплект включає зрозумілу інструкцію та схему монтажу. Є розвідний ключ, вальцювальник і тефлонова нитка або пакля? Тоді Ви зможете встановити геліосистему своїми руками! Комплекти “Атмосфера-Просто!” настільки добре підібрані, а комплектуючі підігнані одне під одного, що змонтувати систему під силу кожному, хто хоч раз мав справу з монтажем водопроводу. *

Геліотермальная система Атмосфера перетворює сонячне тепло в гарячу воду для вашої ванної, пральної і посудомийної машин, теплий басейн і в значну економію на опаленні.

Геліосистеми Атмосфера не чутливі до сезонних перепадів температур, тому вони ефективні круглий рік. Навіть в зимові морози!

Сонце не бере грошей, тому з геліосистемами Атмосфера гаряча вода, теплий басейн і зниження витрат на опалення дістануться вам зовсім безкоштовно!

Як працює гелиосистема Атмосфера?

Сонце нагріває сонячний колектор, через який циркулює незамерзаючий теплоносій (температура колектора може досягати 250 ° C навіть взимку).

Теплоносій віддає отриману сонячну енергію в бак-накопичувач непрямого нагріву, де гріється вода для гарячого водопостачання (ГВП), а надлишки тепла, через додатковий контур, можуть йти на підігрів басейну або підтримку низькотемпературних опалювальних приладів, таких як «тепла підлога».