Геліосистема Атмосфера 200 на вакуумних колекторах

Виробник Atmosfera
Модель Atmosfera 200 vk
Наявність На складі

Ціна 54131 грн

Кількість

Геліотермальна система на вакуумних трубчастих колекторах 200 л

Сонячний колектор

СВК-Nano-30HP

Повітровідвідник

Caleffi Solar

Бак-накопичувач

OKC 200 NTR/BP

Насосна група

1 лінія WILO ST 15-6 ECO

Контролер

СК258

Бак розширювальний

Ekosolar VS 18 л

Теплоносій 

40кг × Тепро-30П (Solar)

Трубопровід

15м × ECF DN16 S2

Додаткові комплектуючі

Кріплення колектора і розширювального бака

 

Набори “Атмосфера-Просто!” – це повні комплекти обладнання, комплектуючих та витратних матеріалів, необхідних для складання і монтажу сонячних водогрійних систем. Ми пропонуємо різні технології генерування тепла: на вакуумних і плоских геліотермальних колекторах, а також на фотоелектричних модулях, щоб ви змогли підібрати ідеальний варіант для власних потреб та можливостей.

Кожен комплект “Атмосфера-Просто!” включає:

  1. Теплогенеруючу установку (сонячний термальный колектор, або PV-модули та ТЕН)
  2. Бак-накопичувач відповідного об’єму.
  3. Всю необхідну допоміжну арматуру та комплектуючі.

Це обладнання, спеціально підібране інженерами компанії Атмосфера, для того щоб Вам не довелося нічого самостійно калькулювати та обирати. Замовивши комплект “Атмосфера-Просто!”, Ви отримуєте акуратно упакований набір обладнання і комплектуючих, в який входить абсолютно все, що потрібно!

Ніяких пошуків відсутнього ніпеля або прокладки, все ретельно продумано, враховано та 
упаковано!

«Атмосфера-Просто!» – це не просто набір комплектуючих, це – комерційно вигідний продукт! Ціна «Атмосфера-Просто!» на 15% нижче, ніж сума вартості вхідних у нього компонентів!

Геліотермальна система на вакуумних трубчастих колекторах ефективна протягом всього року!

Завдяки глибокому вакууму в скляних трубках, з яких складається колектор, втрати тепла всередині сонячного колектора мінімальні. Отже, вони демонструють високу ефективність навіть в 20-градусний мороз!

Крім того, трубчастий колектор є більш простим у встановленні на покрівлю у порівнянні з плоским колектором – він складається з кріплень, корпуса-теплообмінника і скляних вакуумних трубок. Таким чином, монтаж трубчастого колектора можна здійснювати в кілька етапів: спочатку встановлюємо кріплення, на рамі закріплюємо теплообмінник, після чого по одній вставляємо у нього вакуумні трубки.

Переваги комплектів Атмосфера-Просто!

Все включено та готово до відправки! Ваша геліосистема упакована в компактне палетомісце та готова до відправки в день замовлення (оплати).

Геліосистема оптимально підібрана та збалансована з урахуванням багаторічного досвіду спеціалістів Атмосфери Ніяких складних прорахунків та довгих узгоджень конфігурацій – довіртесь професіоналам!

Проста схема монтажу дозволяє здійснювати збірку системи навіть недосвідченому монтажнику! Комплект включає зрозумілу інструкцію та схему монтажу. Є розвідний ключ, вальцювальник і тефлонова нитка або пакля? Тоді Ви зможете встановити геліосистему своїми руками! Комплекти “Атмосфера-Просто!” настільки добре підібрані, а комплектуючі підігнані одне під одного, що змонтувати систему під силу кожному, хто хоч раз мав справу з монтажем водопроводу. *

Геліотермальная система Атмосфера перетворює сонячне тепло в гарячу воду для вашої ванної, пральної і посудомийної машин, теплий басейн і в значну економію на опаленні.

Геліосистеми Атмосфера не чутливі до сезонних перепадів температур, тому вони ефективні круглий рік. Навіть в зимові морози!

Сонце не бере грошей, тому з геліосистемами Атмосфера гаряча вода, теплий басейн і зниження витрат на опалення дістануться вам зовсім безкоштовно!

Як працює гелиосистема Атмосфера?

Сонце нагріває сонячний колектор, через який циркулює незамерзаючий теплоносій (температура колектора може досягати 250 ° C навіть взимку).

Теплоносій віддає отриману сонячну енергію в бак-накопичувач непрямого нагріву, де гріється вода для гарячого водопостачання (ГВП), а надлишки тепла, через додатковий контур, можуть йти на підігрів басейну або підтримку низькотемпературних опалювальних приладів, таких як «тепла підлога».