Геліосистема Vaillant auroSTEP plus VIH S2 350/4 B

Виробник Vaillant
Модель VIH S2 350/4 B
Наявність На складі

Ціна 177320 грн

Кількість

Об`єм водонагрівача

350 л

Рекомендована розрахункова кількість осіб

4-7

Об'єм теплоносія для геліоустановок

10 л

Допустимий робочий тиск

≤ 0,5 МПа

Температура лінії подачі геліоустановок

≤ 130 °С

Температура гарячої води

≤ 99 °С

Кількість колекторів

2..3

Довгострокова продуктивність по гарячій води (при температурі нагрівача 85 °С, і нагріванні гарячої води від 10 °С до 45 °С (dТ = 35 °С), л/год

640

Розміри з'єднань:

 

Холодна / гаряча вода, дюйм

3/4

Контур сонця, подача /зворотка (під прес фітінг), мм

10 

Габарити (ШхГхВ), мм

600х796х1680

Электрича потужність

≤ 70 Вт

Робоча напруга

220..240 В

Частота

50 Гц

Ступінь електробезпеки

IPx1

 

Геліосистема для приготування гарячої води Vaillant auroSTEP plus VIH S2 250/4 B

Використовуються для нагріву гарячої води для побутових потреб. Може догрівати воду від газового котла або за допомогою вбудованого модуля електричного догріву.

  • Повністю виключається можливість закипання системи за рахунок унікальної, запатентованої конструкції. Це гарантує довговічність всіх компонентів системи, тривалий термін служби, безпеку при проблемах в роботі системи живлення.
  • Максимальна економія та комфорт у користуванні гарячою водою. Система завжди знаходиться в режимі готовності. Немає простоїв через закипання.
  • Ємність водонагрівача від 150 л до 350 л та кількість сонячних колекторів може варіюватися в залежності від потреб замовника
  • Вбудований регулятор для управління всією сонячною системою.
  • Додатковий вбудований електричний нагрівач дає можливість нагріву гарячої води при відсутності сонячного випромінювання.

Унікальністю системи auroSTEP є те, що вона не схильна до закипання теплоносія при надлишку теплоти навіть під час повної відсутності споживання гарячої води (наприклад, коли господарі поїхали на відпочинок влітку).

Пакет включає в себе всі необхідні компоненти, крім кріпильних анкерів, які підбираються залежно від типу покрівлі, а також спеціальних гнучких трубок для підключення колектора до водонагрівача. Максимальний перепад висот між водонагрівачем і сонячними колекторами становить 8,5 м (12 м при встановленні додаткового насосу).