Контролер заряду Victron Energy BlueSolar MPPT 150/45-Tr

Виробник Victron Energy
Модель BlueSolar MPPT 150/45-Tr
Наявність На складі

Ціна 18060 грн

Кількість

Максимальна PV потужність

Потужність 12В, Вт

650

Потужність 24В, Вт

1300

Потужність 48В, Вт

2600

Паралельна робота

Так (не синхрон.)

Основні характеристики

Напруга АКБ, В

12/24/36/48

Номінальний струм заряду, А

45

Макс.напр.відкритого контура, В

150

Власне споживання, А

Менше 0.01 мА

Ефективність перетворення, %

98

Зарядний пристрій

Напруга абсорбації, В (станд.)

14.4/28.8/43.2/57.6

Напруг.плаваючого заряду, В (станд.)

13.8/27.6/41.4/55.2

Алгоритм заряду

Адаптивний

Стадії заряду

Мультистадійний

Температурна компенсація

Так

Віддалена панель управління

Color Control

Захист та перегрузка

Захист від зворотньої полярності

Запобіжник

Захист від КЗ / перегріву

Так/так

Заземлення

Так

Умови експлуатації

Робоча температура, °C

-30...+60

Відносна вологість, %

95

Корпус

Захист корпуса/контактів

ІР43/ІР22

Клеми для кабеля

35мм.кв./MC4

Вага, кг

3.0

Розміри, мм (ВхШхГ)

200х250х95

 

BlueSolar МРРТ 150/45-Tr-MC4 - сонячні контролери з максимальною ефективністю, які призначені для заряду акумуляторних батарей від масиву сонячних панелей. Напруга PV-масиву не повинна перевищувати 150 Вольт, при цьому контролер забезпечує зарядний струм до 45 Ампер з напругою 12, 24, 36 і 48 Вольт. Контролер BlueSolar 150/45 виробляє автоматичний вибір напруги акумуляторів для 12,24 і 48В системи, для 36В виходу потрібно вносити настройки вручну.

Модель BlueSolar МРРТ 150/45 ділиться на два підтипи: перший тип з префіксом «Tr» забезпечений класичними зажимами для кабелю 35мм.кв., другий, з префіксом «MC4», забезпечений спеціалізованими спареними коннекторами MC4 для підключення двох паралельних масивів сонячних панелей.

Переваги контролера МРРТ BlueSolar 150/45

Ультрашвидкий пошук точки максимальної потужності - в основі пристрою лежить новий алгоритм роботи, який був розроблений фахівцями наукової лабораторії в Голландії. За допомогою даного алгоритму досягається найвища ефективність серед інших МРРТ-контролерів на 10-15% більше, особливо в умовах мінливої хмарності, коли відбувається часте затемнення PV масиву або його частини.

Максимальна ефективність роботи - 98% - контролери BlueSolar MPPT 150/45-Tr-MC4 забезпечують дуже високу ефективність перетворення. У складі не міститься вентилятор примусового охолодження, а повна потужність підтримується до температури + 40 ° С, якщо температура буде підвищуватися, відбудеться температурна компенсація і вихідна потужність контролера дещо знизиться, це необхідно для коректної роботи в будь-яких умовах. Однак рекомендується встановлювати пристрої в такому приміщенні, де температура буде не вище + 40 ° С.

Адаптивний заряд акумуляторів - контролер має 8 попередньо встановлених режимів заряду для різних типів акумуляторів і різної інтенсивності експлуатації кожного типу. При необхідності можна запрограмувати контролер за індивідуальним технічним завданням за допомогою безкоштовного програмного забезпечення.

Температурна компенсація - контролер містить вбудований температурний датчик, за допомогою якого відбувається температурна компенсація в стадії заряду «Абсорбція» або «Плаваючий заряд».

Інтелектуальна захист контролера - BlueSolar MPPT 150/45 захищений від перегріву, зворотної полярності при підключенні PV-масиву і зворотного струму. Корпус контролера має захист IP43.

Розрахунок PV-масиву і внесення налаштувань - для правильного розрахунку кількості панелей, схеми їх комутації та вибору найбільш підходящого контролера серії BlueSolar компанія Victron Eenrgy пропонує скористатися таблицею Excel «MPPT calculator», яка містить необхідні формули і дані. Програмування контролера відбувається шляхом підключення його до персонального комп'ютера і налаштування параметрів за допомогою програмного забезпечення «MPPTprefs». Всі дані доступні на вкладці «Завантажити» або в загальному розділі «Підтримка».

MPPT-Control - панель призначена для стеження за станом контролера, а також дозволяє користуватися історією (журналом подій). Основне призначення - внесення змін до настройки.

Інтерфейс VE.Direct to USB необхідний для з'єднання контролера заряду до персонального комп'ютера для зміни налаштувань.

Застосування контролера MPPT BlueSolar 150/45

Сучасні, швидкі і потужні контролери з великою кількістю унікальних функцій будуть затребувані скрізь, де є необхідність створення ефективної сонячної електростанції. Особливо корисно застосовувати подібні пристрої на території України, де протягом року часто зустрічаються дні з мінливою хмарністю, коли сонячні панелі можуть частково або повністю на короткі і більш тривалі проміжки часу потрапляти в тінь. У такі моменти ефективність у порівнянні з PWM- контролерами досягає + 40%, а зі звичайними MPPT - + 10 + 15%. У яскраві сонячні дні ефективність роботи MPPT-контролерів BlueSolar також буде вищою.