Контролер заряду Victron Energy BlueSolar MPPT 150/60-Tr

Виробник Victron Energy
Модель BlueSolar MPPT 150/60-Tr
Наявність На складі

Ціна 21053 грн

Кількість

Максимальна PV потужність

Потужність 12В, Вт

860

Потужність 24В, Вт

17200

Потужність 48В, Вт

34400

Паралельна робота

Так (не синхрон.)

Основні характеристики

Напруга АКБ, В

12/24/36/48

Номінальний струм заряду, А

60

Макс.напр.відкритого контура, В

150

Власне споживання, А

Менше 0.01 мА

Ефективність перетворення, %

98

Зарядний пристрій

Напруга абсорбації, В (станд.)

14.4/28.8/43.2/57.6

Напруг.плаваючого заряду, В (станд.)

13.7/27.4/41.1/54.8

Алгоритм заряду

Адаптивний

Стадії заряду

Мультистадійний

Температурна компенсація

Так

Віддалена панель управління

Color Control

Захист та перегрузка

Захист від зворотньої полярності

Запобіжник

Захист від КЗ / перегріву

Так/так

Заземлення

Так

Умови експлуатації

Робоча температура, °C

-30...+60

Відносна вологість, %

95

Корпус

Захист корпуса/контактів

ІР43/ІР22

Клеми для кабеля

35мм.кв./MC4

Вага, кг

3.0

Розміри, мм (ВхШхГ)

200х250х95

 

BlueSolar МРРТ 150/60-Tr-MC4 - сонячні контролери з алгоритмом роботи нового покоління, який підвищує ефективність в ясний день до 20% і 5%, а в змінну хмарність - до 40% і 10-15% в порівнянні з PWM (ШІМ) і традиційними MPPT-контролерами відповідно.

Ультраефективний контролери BlueSolar МРРТ 150/60-Tr-MC4 розроблені компанією Victron Energy і охоплюють діапазон потужності від 10 до 100 Ампер при напрузі PV-масиву від 75 до 150 Вольт. Якщо потрібна велика потужність, контролери можуть бути підключені паралельно до 25 пристроїв, тим самим істотно наростивши технічні можливості.

Особливості серії BlueSolar МРРТ 150/60-Tr-MC4

Багатоступінчастий алгоритм заряду акумуляторів - дозволяє працювати з поширеними типами акумуляторів: AGM VRLA, GELVRLA, OPzS Solar, GEL OPzV, літій-залізо-фосфатними LiFePO4 і іншими. Контролер містить вісім попередньо встановлених режимів заряду, а також підтримує ручні настройки.

Температурна компенсація заряду - акумулятор є найважливішою частиною сонячної електростанції, тому температурна компенсація обов'язкове для забезпечення його довгострокової роботи і максимального циклічного ресурсу.

Електронна захист BlueSolar - все контролери серії забезпечені інтелектуальної захистом від перегріву, перевантаження, а також захистом від неправильного підключення сонячних панелей або акумуляторів. Присутній захист від зворотного потоку.

Потужність PV-масиву - контролер підтримує потужність 860Вт при 12В, 1720Вт при 24В, 3440Вт при 48В акумуляторному банку. Як видно, максимальна ефективність досягається при максимально високій напрузі акумуляторів.

ультрашвидкий пошук точки максимальної потужності - дані пристрої забезпечують надшвидкий пошук точки максимальної потужності, це база для найкращих показників ефективності в порівнянні з контролерами інших виробників.

Захист корпусу IP43 - контролер зібраний в високоміцному корпусі з захистом від проникнення дрібних предметів і бризок, падаючих під кутом до 60 ° до вертикалі.

Вихід MC4 - модель сонячного контролера BlueSolar МРРТ 150/60-MC4 підтримує підключення сонячних панелей двох паралельних груп безпосередньо. Це економить місце і виключає додаткові втрати на контактах.

Програмування - при необхідності можна змінити абсолютно будь-які налаштування контролера, для цього знадобиться кабель VE.Direct to USB і комп'ютер з ОС Windows з встановленою програмою MPPTprefs.

MPPT-calculator - спеціальна нескладна утиліта, заснована на таблиці Excel, яка дозволяє вибрати найбільш підходящу конфігурацію PV-масиву і контролера для отримання найбільшої ефективності роботи системи. На вкладці «Завантажити» ви можете завантажити цей невеликий калькулятор і скористатися ним.

Панель моніторингу MPPT-Control - якщо потрібно тримати всі процеси системи під контролем, пропонується додатково підключити панель управління і моніторингу - MPPT Control, яка дозволяє зчитувати параметри в реальному часі, переглядати історію, змінювати налаштування MPPT -контролера через порт VE.Direct.

MPPT-Control - панель призначена для стеження за станом контролера, а також дозволяє користуватися історією (журналом подій). Основне призначення - внесення змін до настройки.

Інтерфейс VE.Direct to USB необхідний для з'єднання контролера заряду до персонального комп'ютера для зміни налаштувань.

Застосування контролера BlueSolar МРРТ 150/60-Tr-MC4

Установка контролера BlueSolar МРРТ 150/60-Tr-MC4 виправдана в будь-яких умовах, незначна різниця в ціні в порівнянні з класичними MPPT швидко окупається, оскільки даний контролер має більш високу ефективність роботи. Важливим є той факт, що даний контролер краще обслуговує акумулятори та може працювати з будь-яким типом акумуляторів.