Контролер заряду Victron Energy BlueSolar MPPT 150/70-Tr

Виробник Victron Energy
Модель BlueSolar MPPT 150/70-Tr
Наявність На складі

Ціна 22308 грн

Кількість

Максимальна PV потужність

Потужність 12В, Вт

1000

Потужність 24В, Вт

2000

Потужність 48В, Вт

4000

Паралельна робота

Так (не синхрон.)

Основні характеристики

Напруга АКБ, В

12/24/36/48

Номінальний струм заряду, А

70

Макс.напр.відкритого контура, В

150

Власне споживання, А

Менше 0.01 мА

Ефективність перетворення, %

98

Зарядний пристрій

Напруга абсорбації, В (станд.)

14.4/28.8/43.2/57.6

Напруг.плаваючого заряду, В (станд.)

13.7/27.4/41.1/54.8

Алгоритм заряду

Адаптивний

Стадії заряду

Мультистадійний

Температурна компенсація

Так

Віддалена панель управління

Color Control

Захист та перегрузка

Захист від зворотньої полярності

Запобіжник

Захист від КЗ / перегріву

Так/так

Заземлення

Так

Умови експлуатації

Робоча температура, °C

-30...+60

Відносна вологість, %

95

Корпус

Захист корпуса/контактів

ІР43/ІР22

Клеми для кабеля

35мм.кв./MC4

Вага, кг

3.0

Розміри, мм (ВхШхГ)

200х250х95

 

BlueSolar МРРТ 150/70-Tr-MC4 - сонячний контролер виробництва європейського заводу Victron Energy, який виробляє повний спектр пристроїв, необхідних для створення приватних і промислових сонячних електростанцій. Сонячні контролери BlueSolar МРРТ 150/70 являють собою сучасні високотехнологічні пристрої з багатим набором функцій, які стануть в нагоді для індивідуальних рішень при проектуванні сонячної електростанції.


Контролер заряду акумуляторів підтримує програмування всіх функцій без винятку, а також містить безліч попередньо встановлених режимів роботи. Наприклад, користувачеві пропонує вісім режимів заряду, орієнтованих на різні типи акумуляторів і різні режими роботи того чи іншого типу. Наприклад, параметри заряду AGM акумуляторів будуть відрізнятися від оптимальних параметрів заряду GEL акумулятора, не кажучи про інші типи: OPzS, OPzV, Ni-Cd і т.д.

Переваги сонячних контролерів BlueSolar МРРТ 150/70

Гнучкість при настройці - незважаючи на те, що на пристрої немає дисплея, за допомогою DIP перемикачів можна вносити велику безліч налаштувань і в переважній кількості випадків, контролер не потрібно підключати до панелі або комп'ютера для настройки і запуску сонячної електростанції.

Автоматичний вибір напруги - контролер самостійно визначає напругу акумуляторного банку, тільки в разі, якщо застосовуються акумулятори 36В, потрібно вносити настройки вручну за допомогою персонального комп'ютера.

Передові технології - компанія Victron Energy відома своїми передовими розробками в галузі енергозбереження та систем альтернативної енергії. Контролери серії BlueSolar МРРТ базуються на новітньому алгоритмі роботи, який дозволяє підвищити ефективність пристрою в порівнянні зі звичайними MPPT-контролерами на 5 - 15% в залежності від режиму роботи.

Висока якість збірки - як і інші продукти, сонячні контролери BlueSolar зібрані на заводі, де контроль якості присутній на кожному етапі виробництва. Комплектуючі, застосовувані в продукції Victron Energy, проходять багаторазові тести перед їх застосуванням.

Міжнародна гарантія 5 років - практично вся продукція забезпечена міжнародною гарантією.

Послуги вибору і монтажу - співробітники компанії регулярно проходять атестацію на виробництві Victron Energy і готові допомогти при виборі конкретного обладнання або забезпечити детальний розрахунок сонячної електростанції для приватного або промислового застосування. Кваліфіковані працівники зроблять монтаж в будь-якій точці України в найкоротші терміни.

Захист контролера - установка контролера не викликає складності, докладний опис дозволяє точно зрозуміти, як його підключати. Однак якщо в процесі підключення відбудуться якісь помилки, контролер не вийде з ладу, передбачений режим захисту від зворотної полярності, зворотного струму, перегріву та інші корисні захисні функції.

MPPT-Control - панель призначена для стеження за станом контролера, а також дозволяє користуватися історією (журналом подій). Основне призначення - внесення змін до настройки.

Інтерфейс VE.Direct to USB необхідний для з'єднання контролера заряду до персонального комп'ютера для зміни налаштувань.

Області застосування контролерів BlueSolar МРРТ 150/70

Даний контролер дозволяє підключати досить велику кількість панелей, наприклад, при 48В системі контролер здатний прийняти потужність 4000Вт. Даного контролера буде досить для невеликого будинку або офісу. Висока ефективність роботи буде дуже до речі в Україні, де Сонце інтенсивно світить в літню пору, але часто спостерігається хмарна погода в осінній та весняний час.