Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Пульт дистанційного керування SL01

Ціна:
₴ 0
Оцінка користувачів:
0 (0 відгуків)
Модель: SL01
Наявність: є на складі
Виробник: Altek
Загальний опис

1. Інтерфейс управління

При першому використанні зніміть ізоляційну плівку з акумулятора, в іншому випадку його не можна буде використовувати. Час використання акумулятора пульта дистанційного керування ≤150,000, радіус передачі ≤15 м. Низький заряд акумулятора або занадто велику відстань можуть вплинути на роботу пульта дистанційного керування.

 

2. Кнопка «Check»: перевірка поточного налаштування контролера.

3. Кнопка «Normal»: при натисканні цієї кнопки контролер переходить в режим універсального контролера. Лампа індикатора налаштування блимає 15 разів.

4. Кнопка «Light Control»: при натисканні цієї кнопки контролер переходить в режим управління відповідно до тимчасової діаграми, навантаження запускаються у вечірній час і відключаються на світанку. Лампа індикатора налаштування блимає 14 разів.

5. Кнопки 1-12: ці кнопки призначені для налаштування контролера в режимі освітлення і регулювання по часу, навантаження запускаються у вечірній час і відключаються через кілька годин. Час індикатора налаштування відповідає номеру кнопки.

6. Кнопки «LOAD ON» і «LOAD OFF»: керування перемиканням навантажень, коли акумулятор повністю заряджений, в режимі освітлення в денний час, при примусовому розмиканні навантажень вони замикаються на наступний день або по захисту від низької напруги акумулятора, будьте уважні при використанні.

7.Кнопка «Renew»: скидання поточних налаштувань на заводські налаштування за умовчанням. При отриманні сигналу індикатор налаштування швидко блимає 3 секунди.

 

 

 

 

 

Оплата
Готівкова
– при доставці кур'єром;
– післяплатою при отриманні замовлення в представництві служби доставки «Нова Пошта», «Міст Експрес».
Безготівкова
– оплата на розрахунковий рахунок, після оформлення замовлення висилаємо рахунок-фактуру який Ви можете оплатити в касі відділення будь-якого банку (цей варіант можливий як для фізичних, так і для юридичних осіб)
Доставка
np meest
Кур'єром до дверей по всій Україні
Адресна доставка товарів здійснюється кур'єрами службами доставки «Нова пошта», «Міст Експрес».
np meest delivery sat
До відділення
На території України Ви можете отримати товар в представництві будь-якої із цих служб доставки: Нова Пошта, Міст Експресс, Автолюкс, САТ.
Відгуки про товар

Немає відгуків про цей товар.

Залишити відгук