LONGi Solar - сонячні батареї | сонячні панелі

LONGi Solar є провідним світовим виробником високоефективних монокристалічних сонячних елементів і модулів. Компанія повністю належить LONGi Group. Longi Group (SH601012) є найбільшим постачальником монокристалічних кремнієвих пластин в світі, з активами вище 1,7 млрд. Дол. США (станом на 2016 рік)
 
Озброєна і оснащена передовими технологіями і багаторічним досвідом в області монокристалічного кремнію, LONGi Solar поставила більше 1 ГВт продукції в 2015 році і, продовжує збільшувати обсяги продажів з року в рік. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сіань, а філії розташовані в Японії, Європі, Північній Америці, Індії і Малайзії.
 
Компанія LONGi Solar приділяє особливу увагу дослідженням і розробкам, виробництва, продажу та маркетингу продуктів з монокристалічного кремнію. LONGi Solar прагне забезпечити найкращі рішення LCOE, а також сприяє впровадженню монокристалічних технологій у всьому світі.

LONGi Solar перетворюючи сонячну енергію, робить внесок у розвиток Зелених Технологій.
 
Компанія прагне зберегти лідируючі позиції у виробництві продуктів з монокристалічного кремнію, забезпечуючи більш високу ефективність для світової фотоелектричної промисловості.

Спираючись на стабільне фінансове становище, LONGi Solar продовжить вкладати більше коштів в розробку і розвиток, а також в програми зниження LCOE, що призведе до Win-Win позиції
з нашими клієнтами.

LONGi Solar - сонячні батареї | сонячні панелі

Сонячна батарея LONGi Solar LR4-60HPH-365M

Сонячна батарея LONGi Solar LR4-60HPH-365M

3363 грн

Сонячна батарея LONGi Solar LR4-72HPH-435M

Сонячна батарея LONGi Solar LR4-72HPH-435M

3927 грн