Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

10 Найкращих Сонячних Батарей - Новітні Технології 2021 Року

10 Найкращих Сонячних Батарей - Новітні Технології 2021 Року

Якісні Сонячні Батареї

Маючи на ринку сотні різних сонячних панелей, тим, хто не входить до галузі, важко визначити якісні панелі, які будуть працювати протягом очікуваного 25-річного терміну експлуатації сонячної фотоелектричної (PV) системи. Тут ми виділяємо найкращих виробників сонячних панелей, які використовують новітні інновації сонячних батарей, щоб розробити найефективніші та надійніші панелі з найдовшим терміном служби та найвищою потужністю.

Що таке сонячна панель Tier 1?

Загальноприйнятим терміном, який використовують торгові компанії та виробники, є рейтинг "Рівень 1". Рейтинг рівня був розроблений Bloomberg New Energy Finance Corporation і в основному використовується для оцінки виробників сонячних панелей з точки зору фінансової стабільності. На жаль, рейтинг рівня 1 не означає, що панель пропонує найвищу продуктивність або якість. З огляду на те, що більшість відомих виробників панелей зараз оцінюються як Tier 1, важливіше ніж будь-коли знати, як відрізнити високоякісну та надійну панель іншими способами.

Топ-10 Сонячних Панелей 2021

Виходячи з міжнародних рейтингів, нижче наведено список найкращих виробників сонячних панелей для житлових будинків, оцінених за якістю, надійністю, продуктивністю, гарантією та сервісом, а також відгуками професіоналів сонячної промисловості.

Топ-10 Сонячних Панелей 2021

* Провідна модель, що використовує найефективніші комірки, пропоновані в даний час виробником
** Максимальний термін гарантії на продукт - може залежати від країни або регіону

Найновіша Технологія Сонячних Фотоелементів 

Тут ми виділяємо багато найновіших технологій сонячних панелей та фотоелементів, пропонованих провідними виробниками. Плюс ми перелічимо деякі найбільш популярні панелі, доступні на ринку, використовуючи ці інноваційні функції.

Більшість виробників панелей пропонують цілий ряд моделей, включаючи моно та полікристалічні (також відомі як багатокристалічні) різновиди з різними показниками потужності та гарантійними умовами. Ефективність сонячних панелей значно зросла за останні кілька років завдяки багатьом досягненням у технології фотоелементів, включаючи:

 • PERC - задній елемент пасивованого випромінювача
 • Bifacial - двосторонні панелі та комірки
 • Multi Busbar - Багато стрічкових і дротяних шин
 • Split cells - розділені осередки - напівзрізані та 1/3 вирізані комірки
 • Shingled Cells - оосередкові комірки
 • High-density Cells - комірки високої щільності, видалення міжкоміркових проміжків
 • IBC - Комірки зворотного контакту
 • HJT - Комірки гетеропереходу

Найновіша Технологія Сонячних Фотоелементів 

Вісім основних типів сонячних панелей, які використовують одну або кілька найновіших технологій сонячних фотоелементів.

Ці інновації та більш докладно описані нижче пропонують різноманітні поліпшення ефективності, стійкість до тіні та підвищену надійність, оскільки багато виробників пропонують до 25 років гарантії на продукцію та 25-30 років гарантії продуктивності. Однак з усіма новими доступними різновидами панелей варто провести деякі дослідження, перш ніж інвестувати в сонячну установку. У нашій повній оглядовій статті про сонячні панелі ми розповідаємо, як вибрати надійну сонячну панель, і далі виділяємо найкращих виробників на ринку.

Ефективність сонячної панелі

Ефективність сонячної батареї є одним із декількох важливих факторів, який слід враховувати, і залежить як від типу фотоелемента, так і від конфігурації комірки. Середня ефективність панелей значно зросла за останні роки приблизно з 15% до майже 20%, оскільки виробники впроваджують новітні технології та інновації для комірок.

Ефективність сонячної панелі

Найефективніші сонячні панелі

Найефективніші та найефективніші у світі сонячні панелі виготовляються з використанням комірок, побудованих на основі монокристалічного кремнію типу N, і хоча вони є найдорожчими, вони є найефективнішими панелями з найнижчою деградацією протягом 25 років життя завдяки мінімальному освітленню деградації (LID) та пропонують покращені характеристики при більш високих температурах, що означає більший вихід енергії протягом терміну служби панелі.

 • SunPower - Maxeon 3 - ефективність 22,6%
 • LG energy - Neon R - ефективність 22,0%
 • REC Group - Alpha - ефективність 21,7%
 • Panasonic - Evervolt - ефективність 21,2%

Провідна в галузі гарантія продуктивності пропонується як на панелі SunPower Maxeon 2, так і на серії 3 до 92%. На панелі LG Neon R і Neon 2 також поширюється 25-річна гарантія на продукт і нова мінімальна гарантія продуктивності від 90 до 90,8% через 25 років.

Poly Vs Mono Vs Cast-Mono Cells

Полікристалічні комірки, часто звані полікристалічні або «мульти» комірка, як правило , виготовлені з литих квадратних злитків, вирощених з багатогранного кристалічного матеріалу (вирощені в кількох напрямках). Вони дешевші у виробництві, але пропонують дещо нижчий коефіцієнт корисної дії через втрати рекомбінації, що виникають на межі зерен . Поліелементи все ще широко використовуються і дуже надійні, але, як пояснено нижче, монокристалічні комірки вважаються вищими завдяки вищій ефективності та нижчому температурному коефіцієнту.

Poly Vs Mono Vs Cast-Mono Cells

Литі монокомірки

Литі монокомірки, також відомі як квазімоносиліцієві комірки, виготовляються за допомогою процесу виробництва лиття, подібного до полікристалічних коммірок. Менш енергоємний процес лиття знижує витрати на виготовлення «моноподібних» комірок порівняно зі звичайними моноелементами, виготовленими за загальноприйнятим процесом Чохральського. Литі моно-панелі є менш сприйнятливими до дефіцитів бору і кисню і мають низьку швидкість деградації, спричиненої світлом (LID), що робить їх порівнянними за характеристиками та надійністю з монокристалічними комірками. Литі моноелементи існують вже багато років, але лише нещодавно були прийняті кількома великими виробниками панелей, включаючи Canadian Solar, Jinko Solar та GCL.

Чому монокристалічні комірки ефективніші?

Невід’ємні переваги монокристалічного кремнію обумовлені рівномірною кристалічною структурою, вільною від меж зерен та меншими домішками завдяки унікальному процесу виготовлення Чохральського. Одноклітинні мають нижчу швидкість деградації, спричиненої світлом (LID), а також дещо кращий температурний коефіцієнт, як це детально пояснено нижче. Для порівняння, полі- або мультикристалічні комірки мають дуже малі, але визначені межі кристалів, які можуть виконувати роль мінімальних бар’єрів та знижувати ефективність. Мультикристалічні комірки, як правило, дуже надійні та довговічні, але можуть бути більш сприйнятливими до утворення мікротріщин після багатьох років використання.

Високотемпературні Характеристики

Коефіцієнт температури живлення - це величина втрати потужності при збільшенні температури комірки. Усі сонячні батареї та панелі оцінюються за стандартними умовами випробувань (STC - вимірюється при 25 ° C) і повільно зменшують вихідну потужність у міру підвищення температури комірки. Зазвичай температура в камері на 20-35 °C перевищує температуру навколишнього повітря, що дорівнює 8-14% зниженню вихідної потужності.

Порівняння коефіцієнтів температури енергії - нижча ефективніша

 • Полікристалічні комірки - від 0,4 до 0,43% / °С
 • Монокристалічні комірки - від 0,35 до 0,40% / °C
 • Монокристалічні комірки IBC - від 0,29 до 0,31% / °C
 • Монокристалічні комірки HJT - від 0,25 до 0,27% / °C

Монокристалічні комірки IBC, більш докладно описані нижче, мають набагато нижчий температурний коефіцієнт - 0,30% / °C порівняно зі стандартними полікристалічними та монокристалічними комірками. Однак найбільш ефективні комірки при підвищених температурах - це комірки гетеропереходу (HJT), такі як комірки від Panasonic та REC, які описані в останньому розділі цієї статті.

Високотемпературні Характеристики

PERC - Пасивовані комірки

За останні кілька років PERC став найкращою технологією для багатьох виробників як моно, так і полікристалічних елементів. PERC розшифровується як "Пасивований випромінювач і задня комірка", що є більш вдосконаленою архітектурою комірки, що використовує додаткові шари на тильній стороні комірки для поглинання більшої кількості фотонів світла та збільшення загальної "квантової ефективності". Поширеною технологією PERC є місцевий Al-BSF або місцеве поле задньої поверхні з алюмінію (див. Схему нижче). Однак було розроблено кілька інших варіантів, таких як PERT (пасивований випромінювач ззаду повністю розсіяний) та PERL (пасивований випромінювач та задній локально розсіяний).

Директор Австралійського центру вдосконаленої фотоелектрики при UNSW, професор Мартін Грін винайшов концепцію PERC, яка зараз широко використовується більшістю виробників сонячних панелей у всьому світі.

PERC - Пасивовані комірки

Місцевий задній шар PERC AI-BSF (Поле задньої поверхні з алюмінію), який використовує Trina Solar

Q CELLS першими застосували технологію PERC у багатокристалічних комірках, але для їх асортименту модулів PERC використовували назву Q.ANTUM. Компанія Jinko solar нещодавно побила рекорд сонячної ефективності - 24,79% від монокристалічної комірки PERC типу N. Монокомірки PERC зараз є найпопулярнішим та найефективнішим типом комірок у більшості виробників, включаючи Winaico, Trina Solar, Q CELLS, LONGi Solar, Jinko Solar, Risen та JA Solar.

Кілька дротових Шин - MBB

Кілька дротових Шин - MBB

Маленькі срібні металеві пальці на кожній комірці передають струм на шини. Зовсім недавно багато виробників перейшли від традиційних стрічкових шин до багатопровідних шин або MBB.

Шинопроводи - це тонкі дроти або стрічки, які проходять по кожній комірці і несуть електрони (струм) через сонячну панель. Оскільки фотоелементи стали більш ефективними, вони, в свою чергу, генерують більше струму, і за останні роки більшість виробників перейшли з 3 шин на 5 або 6 шин. Кілька виробників, таких як LG Energy , REC, Trina Solar та Canadian Solar пішли на крок далі і розробили багатошинові системи (MBB), що використовують до 12 або 16 дуже тонких круглих проводів, а не плоских шин. Проблема традиційних плоских стрічкових шин полягає в тому, що вони затінюють частину комірки, що трохи знижує продуктивність, отже, тому вони повинні бути ретельно розроблені. З іншого боку, безліч круглих дротяних шин забезпечують менший опір і коротший шлях руху електронів уздовж пальців, що призводить до більш високих характеристик.

Якщо мікротріщина комірки виникає внаслідок удару, великих навантажень або людей, що йдуть по панелях, більша кількість шин допомагає зменшити ймовірність розвитку тріщин / с у гарячу точку, оскільки вони забезпечують альтернативні шляхи протікання струму.

В LG Neon 2 модуля, де перші, щоб використовувати 12 невеликі круглі шини проводів, які відносяться до LG як технологія віолончель, який виступає за з'єднання комірки, електричний малими втрати, низька напруга і посилення оптичного поглинання. Це трохи нав'язливо, але в основному багатодротяна технологія Cello знижує електричний опір і додатково збільшує ефективність.

LG Neon 2 комірки з 12 круглими дротяними шинами.

LG Neon 2 комірки з 12 круглими дротяними шинами.

Trina Solar поряд з багатьма іншими виробниками останні й почали пропонувати тонкі круглі комірки дроту шинних під назвою декількох збірних шин (MBB) якості опції на діапазоні модулів в 2019 році. Як пояснювалося раніше, ще одна переваги мати більше шин, якщо мікротріщини відбуваються в комірці через зовнішні напруження, є менше шансів, що це утворює гарячу точку, оскільки електрони мають безліч альтернативних шин, щоб протікати вздовж. Це показано на діаграмі.

Багатошинна шина порівняно зі стандартною стрічковою шиною

Багатошинна шина порівняно зі стандартною стрічковою шиною.

Розділені модулі з напіврізаними комірками

Розділені модулі з напіврізаними комірками

Більшість провідних світових виробників зараз перейшли на напіврізані або наполовину розмірні комірки, а не на традиційні повнорозмірні квадратні комірки. Це ефективно розділяє сонячну панель на дві менші панелі потужністю 50%, які працюють паралельно. Це має багато переваг, включаючи підвищену продуктивність через менші резистивні втрати через шини (струмоприймачі). Зовсім недавно ряд виробників, таких як Trina Solar, почали випускати надзвичайно великі 210 мм квадратні осередки, які дозволяють розрізати осередки на три секції, відомі як 1/3 вирізані осередки. Ці великоформатні комірки використовуються для виробництва потужних панелей потужністю до 600 Вт.

Оскільки кожна комірка має половину розміру, вона виробляє половину струму при однаковій напрузі, що означає, що ширина шини може бути зменшена вдвічі, в свою чергу зменшуючи затінення комірок, втрати та підвищуючи ефективність. Більш низький струм також перетворюється на більш низьку температуру комірок, що, в свою чергу, зменшує потенційне утворення та тяжкість гарячих точок через локалізоване затінення, бруд або пошкодження комірок. Крім того, менша відстань дроту до центру панелі зверху та знизу ще більше підвищує ефективність і може збільшити вихідну потужність панелі подібного розміру до 20 Вт.

Панель Hanwha Q Cells Q.Peak Duo G6 використовує напіврізані моноелементи PERC з 6 круглими дротяними шинами

Панель Hanwha Q Cells Q.Peak Duo G6 використовує напіврізані моноелементи PERC з 6 круглими дротяними шинами

Покращена стійкість до тіні

Ще однією суттєвою перевагою є те, що часткове затінення верхньої або нижньої частини панелі не зменшує вихідну потужність панелі на таку саму величину, як панель із звичайними повнорозмірними комірками. Це пов’язано з тим, що верхня та нижня секції з’єднані паралельно та діють подібно до менших окремих панелей. Під час часткового затінення напруга підтримується, а втрати струму зменшуються на 50%, що означає кращу продуктивність при затіненні.

Покращена стійкість до тіні

Панелі REC Twin Peak були одними з перших із напіврізаних комірок

Серія спліт-панелей REC twin peak 2 доступна вже деякий час, і зараз більшість виробників панелей majar наслідують цей приклад: спліт-панелі випускаються Trina Solar, Q.CELLS, Canadian Solar, LONGi Solar, JA Solar, Risen, Phono Solar, Jinko Solar та більшість інших виробників.

Сонячні модулі BiFacial

Двофазна сонячна технологія була доступна протягом декількох років, але вона починає набувати популярності, оскільки витрати на виготовлення дуже якісних монокристалічних елементів продовжують зменшуватися. Двофазні комірки поглинають світло з обох сторін панелі, і в правильному місці та в умовах можуть виробляти на 27% більше енергії, ніж традиційні монофазні панелі. Двофазні сонячні панелі, як правило, використовують скляну передню і прозору задню пластину з полімеру для інкапсуляції комірок, що дозволяє відбитому світлу проникати з тильної сторони панелі. Двофазні модулі також можуть використовувати скляну задню сторону, яка служить довше і може значно зменшити ризик поломки, оскільки деякі виробники зараз пропонують 30-річні гарантії продуктивності на двофазних панельних моделях.

Сонячні модулі BiFacial

Задня сторона двостороннього модуля LG Neon 2

Двофазні сонячні модулі також поглинають відбиту світлову енергію на тильній стороні елементів

Двофазні сонячні модулі також поглинають відбиту світлову енергію на тильній стороні елементів

Традиційно сонячні панелі з двома особами використовувались лише в наземних установках в унікальних місцях, де сонячне світло легко відбивається або відбивається від навколишніх поверхонь, зокрема схильних до снігу регіонів та екстремальних широт. Хоча було доведено, що вони добре працюють, коли грунт встановлений на легких піщаних поверхнях, а також здатні досягти на 10% вищої потужності навіть на дахах світлого кольору при нахилі.  Виробники, що виробляють двофазні сонячні панелі, включають LG energy, Trina Solar, Jinko Solar та Yingli Solar.

Подвійні скляні панелі

Зараз багато виробників випускають так звані скляні, подвійні або подвійні скляні сонячні панелі, які не слід плутати з двофакторною технологією. Заднє скло замінює традиційну білу підкладку EVA (пластик) і створює сендвіч із скляного скла, який вважається вищим, оскільки скло дуже стабільне, не реагує і не погіршується з часом або не погіршується ультрафіолетовим промінням. Через довший термін експлуатації скляних скляних панелей деякі виробники, такі як Trina solar, тепер пропонують 30-річні гарантії роботи.

LONGI сонячні подвійні скляні панелі з гарантією 30yr

LONGI сонячні подвійні скляні панелі з гарантією 30 років

Безкаркасні панелі

Багато подвійних скляних панелей також безкаркасні, не мають алюмінієвого каркаса, що може ускладнити монтаж панелей, оскільки потрібні спеціальні затискні системи. Однак безкаркасні модулі мають кілька переваг, особливо щодо очищення, без рамки для уловлювання бруду та пилу. Безкаркасні модулі в нахиленому чи рівному положенні набагато легше чистити і більше схильні допомагати від вітру та дощу до самоочищення, що призводить до більша сонячна потужність. Однак без міцності алюмінієвого каркасу подвійні скляні панелі, хоч і більш довговічні, не такі жорсткі і можуть здаватися гнутими або ухилятися, особливо якщо вони встановлені плоскими або горизонтальними.

Виробники, що виробляють подвійні скляні сонячні панелі, включають Jinko solar, LONGi Solar, Trina Solar, Yingli Solar та JA solar.

Гонтовані комірки

Комірки з гонтолу - це нова технологія, яка використовує перекриваються тонкі смужки комірок, які можна зібрати як горизонтально, так і вертикально по всій панелі. Осередки гонтовані виготовляються шляхом лазерного різання нормальної повнорозмірної комірки на 5 або 6 смуг та нашарування їх у конфігурації дранки за допомогою клейового з'єднання на задній стороні. Невелике перекриття кожної смуги комірок приховує одну шину, яка з’єднує смуги комірок. Ця унікальна конструкція охоплює більшу частину поверхні панелі, оскільки не вимагає з’єднань шин на передній бічній панелі, які частково затінюють комірку, таким чином підвищуючи ефективність панелі, подібно до клітин IBC, пояснених нижче.

SunPower P серія конструкція сонячних батарей з дранки

SunPower P серія конструкція сонячних батарей з дранки

Ще однією перевагою є те, що довгі гонтові комірки, як правило, з’єднані паралельно, що значно зменшує ефекти затінення, коли кожна довга клітина ефективно працює незалежно. Також гонтовані комірки відносно дешеві у виготовленні, тому вони можуть бути дуже економічно вигідним високоефективним варіантом, особливо якщо проблемою є часткове затінення.

Seraphrim Eclipse використовує формат горизонтальної гонтованої комірки.

Seraphrim Eclipse використовує формат горизонтальної гонтованої комірки

Seraphim були одними з перших виробників, які випустили гонтові клітинні модулі з високоефективною лінійкою панелей Eclipse. Серія SunPower P є недавнім доповненням до асортименту SunPower, що пропонує дешевший варіант, головним чином для великомасштабних програм. Серед інших виробників, що виробляють сонячні панелі з гонтових клітин, є Yingli Solar та Znshine.

Панелі серії SunPower P19 використовують формат гонтованої комірки з вертикулятом для досягнення до 415Wp.

Панелі серії SunPower P19 використовують формат гонтованої комірки з вертикулятом для досягнення до 415Wp.

Комірки високої щільності

Для подальшого підвищення ефективності панелей виробники почали впроваджувати методи для усунення вертикального міжклітинного зазору між комірками. Видалення стандартних вертикальних зазорів 2-3 мм між осередками призводить до того, що більша частина загальної площі панелі може поглинати сонячне світло і, таким чином, генерувати потужність, що в свою чергу збільшує загальну ефективність панелі. Це може здатися відносно простою модифікацією, але невеликий зазор забезпечує простір для збірних шин і з'єднує комірки з передньої сторони однієї комірки з тильної сторони сусідньої комірки.

Комірки високої щільності

Існує декілька методів, що розробляються для мінімізації або усунення зазору між ячейками, причому найпоширенішим є просто зменшення зазору приблизно з 2 мм до 0,5 мм, оскільки для з’єднання шин все ще потрібно деякий простір. Традиційні великі стрічкові шини вимагали декількох міліметрів простору, щоб прогинатися між передньою і задньою частинами комірок. Однак перехід до використання набагато менших багатошинових шин дозволив значно зменшити зазор.

Підвищення ефективності використання технології клітинної стрічки для усунення міжклітинної щілини

Підвищення ефективності використання технології клітинної стрічки для усунення міжклітинної щілини

Для цього JinkoSolar розробив те, що компанія називає клітинковою стрічкою або клітинками TR. Технологія мозаїчної стрічки усуває щілину між комірками, злегка перекриваючи комірки та використовуючи метод стиснення стисненням. Стільникові осередки для плитки також різко зменшують необхідну кількість припою, що зменшує кількість срібла, що робить панелі як дешевшими, так і більш екологічними.

Технологія комірок IBC

Комірки IBC або Interdigited Back Contact мають сітку з 30 і більше провідників, інтегрованих у тильну сторону комірки, на відміну від традиційних комірок, які мають від 5 до 6 великих видимих ​​стрічкових шин та декілька пальців на передній стороні комірки. Найбільш очевидна проблема з найбільш поширеною конструкцією передньої шини полягає в тому, що вони частково затінюють комірку і відображають частину світлових фотонів, що знижує ефективність. Комірки IBC не страждають від цієї проблеми, і в якості бонусу вони виглядають набагато «чистішими» без відкритих шин.

Висока міцність і довговічність

Кремнієві комірки IBC не тільки ефективніші, але і набагато міцніші, ніж звичайні комірки, оскільки задні шари зміцнюють цілу комірку і допомагають запобігти мікротріщинам, які в підсумку можуть призвести до руйнування.

Sunpower використовує високоякісний твердий мідний задній фундаментний шар IBC на своїй запатентованій конструкції комірки "Maxeon" разом із високовідбиваючим металевим дзеркалом, як поверхня, щоб відбити будь-яке світло, яке проходить назад у камеру. Задня сторона комірки IBC "Maxeon", показана нижче, надзвичайно толерантна до напружень та вигинів, на відміну від звичайних комірок, які порівняно крихкі в порівнянні.

Тильна сторона комірки IBC Sunpower 'Maxeon', що демонструє тонкі металеві сітчасті провідники, що покращує ефективність, сприяє зміцненню комірки та запобігає мікротріщинам.

Тильна сторона комірки IBC Sunpower 'Maxeon', що демонструє тонкі металеві сітчасті провідники, що покращує ефективність, сприяє зміцненню комірки та запобігає мікротріщинам.

Високоефективні сонячні елементи N-Типу

Незважаючи на те, що PERC та біфаціальні розмови про сонячний світ, найбільш ефективною та надійною технологією все ще залишається монокристалічний елемент N-типу . Перший тип сонячних елементів, розроблений в 1954 р. Лабораторіями Bell, використовував кремнієву пластину N-типу, але з часом більш економічний кремній P-типу став домінуючим типом елементів з більш ніж 80% світового ринку в 2017 р. За допомогою P-типу клітин. Оскільки великі обсяги та низька вартість є головним рушійним фактором P-типу, очікується, що N-тип стане більш популярним у міру подальшого зменшення виробничих витрат та підвищення ефективності.

Комірки SunPower IBC N-типу з твердою мідною підкладкою забезпечують надвисоку ефективність понад 22%

Комірки SunPower IBC N-типу з твердою мідною підкладкою забезпечують надвисоку ефективність понад 22%

Гетероперехід - комірки HJT

Сонячні елементи HJT використовують основу звичайного кристалічного кремнію з додатковими надтонкоплівковими шарами аморфного кремнію по обидві сторони, утворюючи так званий гетероперехід . Додаткові аморфні шари кремнію зменшують те, що називається рекомбінацією на переході NP, що, по суті, означає, що це зменшує втрати та підвищує ефективність клітин. На відміну від звичайних PN-сполучних комірок, гетероперехідні комірки наступного покоління можуть значно збільшити ефективність завдяки лабораторному тестуванню, що забезпечує ефективність клітин до 26,5% у поєднанні з технологією IBC.

Після ранньої роботи з розробки HJT в UNSW та Sanyo, Panasonic створив ефективний асортимент панелей "HIT" і протягом багатьох років був лідером у технології клітин HJT. Однак нещодавно група REC випустила панелі серії Alpha, які використовують напіврізані комірки HJT у поєднанні з 16 мікросхемами (16BB) для досягнення вражаючої ефективності панелей 21,7%.

Конструкція комірки Panasonic HiT (HJT)

Конструкція комірки Panasonic HiT (HJT)

Panasonic розробив клітинку HIT, використовуючи високоефективну кремнієву основу N-типу, для виготовлення панелей з ефективністю понад 20,0% та чудовими характеристиками при високій температурі. Кремнієві елементи N-типу також пропонують виняткову довгострокову продуктивність, що гарантує 90,76% виходу після 25 років, що є другим за показником серед SunPower. Див. Повні технічні характеристики - Panasonic HIT N335W .

Унікальні панелі Panasonic HIT доступні в Японії та Північній Америці.

Комірки HJT пропонують найкращі показники високої температури

Найбільш вражаючою характеристикою комірок HJT є неймовірно низький температурний коефіцієнт, який становить приблизно 40% покращення порівняно із звичайними мульти та монокремнієвими кристалічними коміркаами. Сила панелі сонячних батарей розрахована при стандартних умовах випробування (STC), який вимірюється при температурі осередку 25 °C. Кожен градус вище температури STC зменшує вихідну потужність на невеликий відсоток, відомий як коефіцієнт температури потужності. У звичайних багато та моноклітинах коефіцієнт температури становить від 0,38% до 0,42% на °C, що може скласти, щоб зменшити загальний вихід до 20% під час дуже спекотних безвітряних днів. Для порівняння комірки HIT Panasonic мають дуже низькі 0,26% / Температурний коефіцієнт °С, який є найнижчим серед усіх клітин, що випускаються сьогодні.

Нова серія REC Alpha з напіврізаними клітинками HJT

Джерело: cleanenergyreviews.info