Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Більше енергії з вашого даху разом з LONGi Solar

Дахова сонячна електростанція є доступним розумним вибором для підприємств і домогосподарств. Виробляючи власну енергію, ви стаєте незалежними від центрального електропостачання, і можете отримати компенсацію за виробітку надлишкової сонячної енергії.

Сонячна фотоелектрична станція має безліч переваг, серед яких — мінімізація викидів вуглецю та заощадження електроенергії.

Але вибір правильної фотоелектричної системи може бути складним. Ви повинні оцінити місце на вашому даху, обсяг електроенергії, що ви використовуєте, віддачу інвестицій і навіть зовнішній вигляд даху. СЕС — це комплекс робіт.

СКІЛЬКИ МОДУЛІВ ПОТРІБНО?

Оскільки більшість будинків мають обмежену придатну для використання низьку поверхню даху, висока ефективність монокристалічних панелей PERC є найкращим способом отримання максимальної потужності за найбільш вигідною ціною.

При виборі звичайних модулів 270 Вт, встановлена дахова СЕС з 18 модулями буде мати потужність 4.86 кВт. При виборі високоефективних mono PERC 310 Вт, на такій же ділянці можна збудувати СЕС потужністю 5.58 кВт, що на 14.8% більше.

18 монокристалічних модулів потужністю 310 Вт виробляють на 14.8% більше енергії, ніж 18 звичайних модулів 270 Вт

ПРО LONGI SOLAR

LONGI Solar — світовий лідер з виробництва монокристалічних сонячних модулів, відомий впровадженням найбільш ефективних PV-

рішень.

Інтегрована промислова мережа LONGI C-Si включає:


Компанія орієнтована виключно на високоефективну монокристалічну технологію, з власним виробництвом пластин, клітинок і модулів, що дозволяє досягти якості й ефективності виробів.

Компанія прагне зробити сонячну енергію найбільш доступним джерелом електроенергії. Фокусування на технологіях дозволило LONGi встановити світовий рекорд ефективності моно-клітин, а також світовий рекорд найвищої ефективності монокристалічного сонячного модуля.

LONGi є найбільшим виробником монокристалічних кремнієвих пластин у світі з потужністю виробництва 18 ГВт у 2017 році та плановим зростанням до 45 ГВт у 2020 році.


ОСОБЛИВОСТІ МОДУЛІВ, ВКЛЮЧЕНИХ У TIER 1

Сонячні модулі з Tier-1 виробляються компаніями з найвищим показником фінансової надійності.

LONGi Solar очолює рейтинг фінансового здоров’я PV-виробників Photon Consulting.ПРО ЯКІСТЬ

Ви завжди повинні враховувати якість продукції та надійність бренду. Звичайно, технічні показники повинні бути сертифіковані незалежними тестами, а авторитетні виробники відправляють свої панелі для проведення тестів третьою стороною.

DNV-GL's «PV Module Reliability Scorecard Report 2017» це ряд тестів, які показують якість панелей, імітуючи довгострокову роботу виробу протягом всього терміну служби.

ГАРАНТІЙНІ УМОВИ

Модулі LONGi Solar розроблені для виробництва енергії протягом максимально довгого часу. Сонячні модулі LONGi мають гарантію 10 років для матеріалів і лінійну 25-річну гарантію на виробництво енергії.

У порівнянні з середніми показниками у промисловості, LONGi Solar гарантує на 4% більше енергії на 25-му році роботи виробу, порівняно з аналогами.


Лінія продуктів LONGi Solar також включає преміальні панелі two-chamber C-SI mono-PERC, розраховані на потужність до 310 Вт, з 30-річною гарантією на потужність - це гарантує на 20% більше енергії в термін служби модулів.

РОБОТА СОНЯЧНИХ МОДУЛІВ У ЛІТНЮ СПЕКУ

Потужність, яку виробляє фотоелектрична панель, оцінюється в стандартних умовах випробування (STC) при температурі 25 градусів Цельсія. Коли робоча температура підвищується вище, модулі виробляють менше енергії.

Потужність, яку виробляє фотоелектрична панель, оцінюється в стандартних умовах випробування (STC)

Панелі LONGI, виготовлені за технологією mono-PERC C-Si, мають найвищий показник температурного коефіцієнту, що означає, що LONGi Solar генерує більше енергіїв гарячому кліматі, порівняно з аналогами.

РОБОТА СОНЯЧНИХ МОДУЛІВ У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Mono-модулі C-Si мають кращу продуктивність при низькому випромінюванню і більш високу ефективність в інфрачервоній довжині хвилі, ніж Multi C-Si (полікристали). Це означає більше енергії, виробленої в умовах низького сонячного світла.


ТЕРМІН ОКУПНОСТІ ДЕШЕВШИХ МОДУЛІВ МЕНШИЙ?

Ні, як ми всі знаємо, найдешевші товари не обов'язково є найкращими. Якість і надійність є важливими, але ви також повинні враховувати виробництво електроенергії. Високоефективні монокристалічні панелі виробляють більше енергії, ніж полікристалічні.

Це дає більшу віддачу від інвестицій, і це додає значну суму за гарантійних 25 років.

ЯК ОБРАТИ МІЖ C-SI MULTI ТА C-SI MONO?


Якщо ваша мета заощадити гроші на електроенергії, то має сенс вибрати технологію, яка генерує найбільшу потужність.

Монористалічні модулі демонструють меншу деградацію, ніж C-Si multi, що призводитьдо збільшення виробництва електроенергії.

Протягом 2 років поспіль компанія LONGi Solar отримує від TÜV Rhineland нагороду «All Quality Matters» в категорії «Module Energy Yield Simulation». Випробування TÜV включають тестування роботи виробів в п'яти змодельованих умовах з усього світу.


ДИЗАЙН ТА ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

І останнє, але не менш важливе: сонячні елементи mono C-SI є чорними. Це надає вашому даху гладкий і привабливий зовнішній вигляд. Антивідбивне скляне покриття забезпечує більшу енергію з невеликим відображенням.ПЛАНУЙТЕ ДОВГОСТРОКОВО

У якості довгострокових інвестицій, технології C-Si створюють значні фінансові можливості. Продукція побудована відповідно до високих стандартів якості та надійності, що дозволяє отримати високу енергогенерацію, яка максимізує виробництво енергії в обмеженому просторі даху. Завжди переглядайте умови гарантії та розглядайте умови підтримки від виробника. І, звичайно ж, шукайте звіти незалежних тестувальників третіх сторін.

LONGi Solar спеціалізується на дослідженнях і розробці, виробництві та продажі монокристалічних сонячних елементів і модулів. Сьогодні LONGi - найбільший постачальник монокристалічних пластин і модулів у світі, загальні активи якого перевищують 5,23 млрд. дол. Інноваційні продукти LONGi Solar визнані споживачами по всьому світу за продуктивність і надійність виробництва електроенергії.

LONGi Solar прагне підвищити цінність фотоелектричних систем для клієнтів і використовує сонячні технології для підтримки зеленого і чистого середовища для всіх.