Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

ЕКО ЕНЕРГІЯ ® - Компанія року 2018 в Україні!

Щодня технології використання сонячної енергії знаходять все більше популярності та актуальності. На сьогоднішній день електрообладнання для перетворення і використання сонячної енергії використовується багатьма підприємствами та приватними споживачами. З огляду на ширину і специфічність даної сфери, дуже важливо знайти відповідального і якісного постачальника, що пропонує рішення будь-яких поставлених завдань у встановлені терміни.

Саме такою організацією зарекомендувала себе українська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®, що надає повний спектр послуг з електрооснащення населення і виробничих потужностей обладнанням для ефективного використання сонячної енергії.

Клієнти компанії отримують кращу пропозицію на ринку, коли потрібно придбати сонячні панелі, батареї і електростанції, а також отримати професійний монтаж обладнання на об'єкті. Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® використовує передові, ефективні та надійні технології, постійно генеруючи нові ідеї для ще більш продуктивного використання сонячної енергії.

За підсумками 2018 року компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® відзначена Всеукраїнськім галузевого-аналітічнім центром в якості однієї з кращих організацій сфери, ґрунтуючись на КВЕД 46.69, 35.11, та внесена до реєстру «Надійніх та інвестиційно Привабливих підприємств» України. За найвищу якість послуг та відповідність вимогам ринку компанія була відзначена статусом «Компанії року 2018».


Статус «Компанія року» - незалежна відзнака, яка підтверджує, що компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® забезпечує якісні послуги, є надійним партнером та престижним роботодавцем.

Українська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® заснована у 2015 году. Сьогодні вона здійснює продаж і монтаж електрообладнання для джерел відновлювальної енергії та енергозбереження.

Серед пропозицій компанії:

  • Готові комплекти для встановлення: сонячні електростанції, сонячні батареї, iнвертори напруги, контролери заряду;
  • Геліосістемі: сонячні колектори вакуумні трубчасті, плоскі;
  • Теплові насоси та системи опалення;
  • Автономне вуличне освітлення, світильники на сонячних батареях;
  • Акумуляторні батареї: гелеві и свинцево кіслотні, літій-іонні.

Компанія пропонує якісні сонячні батареї та інвертори від провідніх перевіреніх віробніків, приділяючи увагу якості систем та доступній ціні для клієнтів. Організація докладає всіх зусиль, щоб внести позитивні зміни в навколишнє середовище, роблячи це за допомогою продуктів і послуг, що відповідають конкретним потребам спожівачів.