Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Гаряча вода від сонячних батарей - SOLAR KERBEROS


За допомогою системи фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS можна використовувати електричну енергію, що виробляється сонячними батареями з метою безпосереднього нагрівання води ГВП і опалення. Шляхом використання звичайного електричного нагрівача (ТЕНа), дану систему без проблем можна під’єднати до будь-якого побутового електричного бойлера або баку непрямого нагріву.


Легкість установки дає можливість використовувати сонячну енергію не тільки в приватних будинках, але і власникам квартир в багатоповерхових будинках. Внаслідок застосування з метою підключення електричних кабелів, а не трубопроводів з теплоносієм, сонячні батареї без втрати ефективності можуть бути встановлені на великій відстані від нагрівача.

Система фотоелектричного ГВП може працювати повністю в незалежному режимі в денний час та нагрівати воду тільки від сонячної енергії. При наявності електромережі змінного струму, якщо вироблення соянчними панелями виявиться недостатнім, DC/DC - перетворювач автоматично включить догрів бойлера від електромережі.

Для захисту від перегріву система елементарно відімкне електропостачання ТЕНа від сонячних батарей, а надлишкову електроенергію можливо утилізувати для заряду АКБ або нагрівання додаткового бойлера.


Фотоелектричну систему гарячого водопостачання на базі DC / DC - перетворювача SOLAR KERBEROS можна делікатно налаштувати, а також отримувати важливу інформацію про роботу системи на кольоровому сенсорному екрані. Інформація доступна як в реальному часі, та у вигляді журналу, що дозволяє вивчати статистику продуктивності, споживання та ефективності системи в різні проміжки часу.

 Принципова схема


Порівняння фотоелектричного та геліотермального ГВП на прикладі системи для сім’ї з 4 людей (200л/добу)


Переваги системи фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS

 • Відсутні проблеми з перегрівом води влітку
 • Висока продуктивність в зимовий час
 • Дуже проста в установці
 • Не вимагає частого обслуговування
 • Немає трубопроводів, теплоносія та ізоляції
 • Підходить для будь-якого електричного бойлера
 • Повністю автономна система
 • Точне вимірювання потужності та споживання ЕЕ
 • Інтуїтивно простий та зрозумілий інтерфейс
 • Низьке навантаження на дах
 • Сенсорний екран

Пропонуємо два різних за потужністю готових комплекти: система фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS на 150 л та система фотоелектричного ГВП SOLAR KERBEROS на 200 л. Дані комплекти, розраховані на експлуатацію з водонагрівачами ємністю 50–150 і 150–200 л. Цього цілком достатньо для будинків з проживанням до 3–4 осіб. У системах застосовуються сонячні батареї потужністю 260 Вт (шість або вісім штук) із загальною площею поверхні 9,9 або 13,2 м2.