Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Гібридні інвертори IMEON для сонячних електростанцій


Французька компанія IMEON Energy випускає гібридні фотоелектричні інвертори з 2013 року. Всі моделі є власною розробкою компанії. Збірка пристроїв проводиться в Китаї.

Лінійка інверторів IMEON включає 2 моделі: однофазний IMEON 3.6 номінальною потужністю 3 кВт і трифазний гібрид IMEON 9.12 на 9кВт. При цьому обидві моделі здатні витримувати короткочасні (до 3 секунд) пікові перевищення навантаження споживачів на 3кВт: (до 6кВт IMEON 3.6 і до 12кВт IMEON 9.12). Це дуже важливо для споживачів, які використовують обладнання з високими пусковими струмами.

Інвертори IMEON здатні накопичувати енергію від сонячних панелей в акумуляторах, заряджати батареї від мережі, забезпечувати енергією споживачів як від акумуляторих батарей, від мережі, так і безпосередньо від фотомодулів, а також працювати за “зеленим” тарифом.

Таким чином вони можуть працювати в режимі мережевого інвертора для продажу енергії за “зеленим” тарифом, в режимі мережевого інвертора для власного споживання (без акумуляторів і віддачі енергії в мережу), як інвертор автономної сонячної електростанції, або поєднувати всі ці режими.


Інвертори сумісні зі свинцево-кислотними та літій-іонними акумуляторами. Мають новітній моніторинг як роботи самого інвертора і сонячної електростанції, так і споживання будинку в цілому. Доступ до моніторингу здійснюється з будь-якої точки світу через інтернет.

На інвертори IMEON діє 10 річна гарантія (5 років при відсутності підключення до інтернету).

Купити і встановити гібридні сонячні інвертори IMEON можна вже зараз в Івано-Франківську та по всій Україні.