Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Кредити на придбання сонячних електростанцій і теплових насосів для дому

Хочете не залежати від тарифів на електроенергію та додатково заробляти до 10 тис. гривень на місяць? З УКРГАЗБАНКОМ це можливо, адже ми першими в Україні почали надавати кредити на встановлення «домашніх» сонячних електростанцій лише під 0,01% річних!

УКРГАЗБАНК запровадив кредитну програму «ЕКО-енергія» для фінансування фізичних осіб на купівлю і встановлення «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств.

Сонячні електростанції дають змогу генерувати електроенергію від сонця і використовувати її для власних потреб, а надлишок продавати в загальноукраїнську електромережу за «зеленим тарифом».

Cонячна електростанція для дому – це не лише реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини, а й чудовий бізнес-проект. Адже на сьогодні «зелений тариф» для сонячних електростанцій складає 0,18 євро за 1 кВт*год, таким чином, встановивши на даху власного будинку СЕС можна забезпечити собі додатковий щомісячний дохід до 10 тис. гривень!

А завдяки домовленостям з компаніями-партнерами, які займаються виробництвом і встановленням такого обладнання, УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам процентну ставку від 0,01% річних. Максимальна сума кредиту складає 1 млн гривень, строк – до 5 років.

Загальні умови кредитування по програмі «Еко-енергія»