Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

LONGi запускає нову сонячну панель 66C Hi-MO 4 для глобального ринку

LONGi запускає нову сонячну панель 66C Hi-MO 4 для глобального ринку

LONGi, провідна компанія, що займається сонячними технологіями, зі штаб-квартирою в Сіані, Китай, офіційно випустила нову монофаціальну сонячну панель Hi-MO 4 типу 66C (Hi-MO 4m) для глобального ринку розподіленої генерації (DG). Маючи площу близько 2 м2, вага 22 кг і потужність 410-420 Вт, нові сонячні панелі можуть широко використовуватися на дахах житлових, промислових і комерційних приміщень.

На початку 2019 року LONGi запустила свої високоефективні сонячні панелі серії Hi-MO 4 для повних сценаріїв додатків на основі стандартної монокристалічної пластини M6 (166 мм) і технології PERC. Протягом року масового виробництва серія Hi-MO 4 досягла значного кордону в 10 ГВт в глобальних постачаннях, отримавши широке визнання і довіру в галузі.

Крім 66C, серія Hi-MO 4m також пропонує типи 60C і 72C. Ці три продукти охоплюють діапазони потужності 370-385 Вт, 410-420 Вт і 450-460 Вт з максимальною ефективністю до 21%, надаючи користувачам глобального ринку ширшу гнучкість і можливості. Завдяки високій продуктивності і естетичному зовнішньому вигляду, модуль Hi-MO 4m поєднує в собі переваги високої ефективності, високого виходу енергії і високої надійності. Його розмір і вага розраховані на відповідність вимогам установки системи глобального ринку і сценаріями застосування.

LONGi запускає нову сонячну панель 66C Hi-MO 4 для глобального ринку

Сценарій застосування: Житлові даху

Для ринку житлової нерухомості панель Hi-MO 4m 60C (площа 1,82 м2, вага 19,5 кг, ширина 1,04 м) найбільш підходить з точки зору зручності установки завдяки своїм невеликим розмірам і вазі.

У деяких країнах і регіонах панелі більшого розміру і ваги також можуть бути встановлені на дахах житлових будинків. Тому LONGi також пропонує варіанти 66C (22,0 кг) і 72C (23,5 кг). Ширина сонячної панелі стандартизована, а три варіанти довжини дозволяють серії Hi-MO 4m максимально збільшити монтажну потужність сонячної електростанції на дахах житлових будинків.

LONGi запускає нову сонячну панель 66C Hi-MO 4 для глобального ринку

Сценарій застосування: промислові та комерційні дахи

Панелі типу Hi-MO 4m 72C підходить для використання на промислових і комерційних дахах.

Що стосується типу установки, на додаток до укладання черепиці на похилих дахах і установці з оптимальним кутом нахилу на плоских дахах, в деяких розвинених країнах застосовується «4-точкова установка на короткій рамі» на плоских дахах для зниження вартості установки і поліпшення ємності системи. У цьому особливому сценарії застосування панелей формату Hi-MO 4m 66C перевершує інші модулі. У порівнянні зі звичайними продуктами, вони не тільки забезпечують стабільну і ефективну вихідну потужність, але також мають більш високу стійкість до вітрових і снігових навантажень.

LONGi запускає нову сонячну панель 66C Hi-MO 4 для глобального ринку

Продукти розподіленої генерації можна вважати ключовими, дозволяючи фотоелектричним елементам проникнути в тисячі домашніх господарств, і висока вартість сонячних панелей серії Hi-MO 4m запропонує глобальним користувачам нові можливості вибору і гнучкості, що поєднуються з високою якістю і вартістю.

Що стосується електричного узгодження, струм при максимальній потужності модуля Hi-MO 4m нижчий 11 А, що ідеально підходить для різних марок сонячних інверторів, оптимізаторів потужності і мікроінверторов, доступних в усьому світі. Вони не тільки повністю використовуютть конструктивний запас обладнання, але також дозволяють уникнути втрати вироблення електроенергії або неузгодженості, викликаних обмеженням струму.

Сонячні панелі LONGi відомі своєю чудовою продуктивністю енергії і якістю продукції, аспектами, які були підтверджені світовим ринком і авторитетними сторонніми організаціями:

  • У тестах PV Magazine вихід енергії на відкритому повітрі моно - і двосторонніх модулів LONGi був значно вище, ніж в аналогічних продуктів;
  • У моделюванні вироблення енергії поза приміщеннями відповідно до оцінки TÜV Rheinland «Всі питання якості» LONGi неодноразово отримувала нагороди протягом багатьох років поспіль, забезпечивши нагороду в 2020 році як для груп монофаціальних, так і двосторонніх модулів.
  • У звіті Центру тестування відновлюваної енергії (RETC) PV Module Index за 2019 рік компанія LONGi була однією з двох компаній, що досягли високих результатів завдяки надійності, продуктивності і якості своєї продукції. У 2020 році LONGi стала єдиним виробником, який отримав відмінні оцінки з усіх восьми тестовими показниками.

Щоб більш ефективно обслуговувати своїх глобальних клієнтів розподіленої генерації, LONGi розширить потужність своєї виділеної виробничої лінії до 10 ГВт в цьому році.