Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Мережева сонячна електростанція під власне споживання 60 кВт в с.Кобаки

Дана мережева сонячна електростанція спроектована й змонтована компанією ЕКО ЕНЕРГІЯ в Івано-Франківській області на підприємстві з виробництва штучних ялинок. Завдання даної СЕС зменшити споживання дорогої електроенергії від мережі (85 400 кВт*год за рік) шляхом заміщення електроенергією від сонячної електростанції, таким чином збільшити рентабельність бізнесу. Ще одним завданням встановлення СЕС було збільшити потужність для роботи нових електричних приладів.

Встановлена мережева станція працює без акумуляторних батарей і без підключення до зеленого тарифу, суто на власне споживання. Для того, щоб виключити перетікання зайвої електроенергії в мережу, коли власне споживання стає менше генерації СЕС, було встановлено універсальний вимірювальний пристрій Janitza UMG 103-CBM. Аналізатор Janitza - призначений для заміру електричних величин в мережі низької напруги, котрий надає команду та регулює потужність інверторів в залежності від споживаної потужності електроустановок в режимі онлайн, тобто сонячна електростанція видає стільки енергії, скільки необхідно для поточного живлення всіх електроустановок. В разі нестачі згенерованої сонячної енергії в хмарні дні енергія підмішується з зовнішньої мережі. Така схема роботи дає від 40% до 70% економії електроенергії підвищуючи рентабельність бізнесу. Так само є важливим те, що для встановлення такої станції не потрібно проходити бюрократичні процеси, вона вбудовується в наявну електричну систему. Окупність даної станції становить 6-7 років за умови незмінних тарифів за електроенергію.

Сонячна електростанція для зменшення власного споживання електроенергії потужністю 60 кВт дасть змогу сумарно за рік згенерувати 64 940,74 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області.

При встановленні мережевої сонячної електростанції для власного споживання використано полікристалічні сонячні батареї Yingli Solar YGE 60-280W - 240 шт., (площа панелей 392 м²), аналізатор потужності JAnitza UMG 103-CBM - 1 шт., реєстратор даних Huawei Smart Logger 1000 - 1 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric, трьох фазний мережевий інвертор Huawei Sun2000 33KTL-A - 2 шт.

Переваги сонячної станції для власного споживання:

- простота встановлення, не потрібно збирати документи та витрачати час на підключення, інтегрується в існуючу електромережу підприємства;
- незалежність та швидка окупність, збільшення рентабельності бізнесу;
- станція працює повністю автоматизовано;
- масштабування, можливість збільшення потужності СЕС та її модернізації.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ пропонує сонячні електростанції для дому під «зелений» тариф. Для підприємств та бізнесу пропонуємо сонячні електростанції для власного споживання. Отримати консультацію або купити сонячні батареї по вигідній ціні в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ.