Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Огляд сонячних панелей Canadian Solar

 

Компанія Canadian Solar була заснована в 2001 році доктором Шоном Ку і перетворилася в одного з провідних виробників сонячних панелей (батарей), в компанії працюють близько 14 000 співробітників і більше 500 дослідників і інженерів. Компанія, що базується в Гуельфі, (Канада), в даний час займає п'яте місце в світі по виробництву сонячних панелей за обсягом виробництва з більш ніж 8,5 ГВт сонячних панелей, вироблених в 2019 році, і вважається одним з «найприбутковіших» виробників згідно BloombergNEF.

Рання історія Canadian Solar досить унікальна. Доктор Цюй, інженер і фізик, після роботи над простий і недорогий системою сонячного освітлення для сільських районів Китаю задумав допомогти світу за допомогою сонячної енергії. Спочатку він заснував невелику компанію з поновлюваних джерел енергії і виграв контракт з Volkswagen на поставку сонячних зарядних пристроїв, які використовувалися для підтримки заряду акумуляторів, коли нові автомобілі зберігалися на стоянках протягом тривалого часу. Звідси компанія поступово перетворилася на провідного виробника систем відновлюваної енергії. Прочитайте повну історію засновника і історії компанії.

Слід згадати, що Canadian Solar є канадською компанією, має заводи як в Азії, так і в Америці, і виробляє широкий спектр економічно вигідних сонячних панелей для житлових, комерційних і комунальних сонячних систем. У компанії також є спеціальна команда, яка проектує, будує і управляє великими сонячними фермами для комунальних підприємств по всьому світу.

 

Види сонячних панелей

Компанія Canadian Solar виробляє сонячні панелі (батареї), призначені для житлових, комерційних і комунальних підприємств, які, як правило, мають дуже конкурентоспроможні ціни і мають хорошу репутацію завдяки якості та надійності. Як і більшість інших великих виробників, Canadian Solar перейшла на використання більш ефективних моноелементів PERC half-cut майже у всіх панелях нового покоління. Модуль HiDM канадського виробництва - єдиний виняток, в якому використовується унікальна конфігурація осередків PERC з шінгерінгом.

Сонячні панелі для дому

Найпопулярнішими панелями від Canadian Solar є панелі Ku і HiKu, які доступні як в полікристалічному, так і в монокристалічному виконанні. Номінальна потужність доступна від 295 Вт до 335 Вт для Ku і від 325 до 375 Вт для HiKu. Високі номінальні потужності досягаються за рахунок використання литих монокристалічних осередків з PERC half-cut або з 5 збірними шинами, або з декількома збірними шинами (MBB), що забезпечує максимальний ККД 20,3%.

В унікальній серії панелей HiDM канадського виробництва використовуються монолітні комірки з PERC в вертикальному форматі, які мають ряд переваг, включаючи поліпшену стійкість до затінення, зниження ризику мікротріщин та підвищення ефективності до 20,5%.

 • Ku poly - 295W to 330W
 • Ku mono - 315W to 335W
 • HiKu poly - 325W to 365W
 • HiKu mono - 350W to 375W
 • HiDM mono shingled - 320W to 345W

 

 

 

 

 

Сонячні панелі для комерційного та комунального використання

 

Як і у випадку з побутовим асортиментом, найбільш популярними комерційними панелями Canadian Solar є серії Ku і HiKu, які також доступні як в полікристалічних, так і в монокристалічних варіантах. Однак комерційні панелі більшого формату набагато могутніше і доступні з більш широким діапазоном змін осередків і потужністю до вражаючих 545 Вт.

 

У стандартній серії HiKu використовуються звичайні полі- або моно осередку PERC з половинним розрізом, а в нових серіях HiKu5 і HiKu6 використовуються моно- та полі комірки MBB в більш ефективної конфігурації осередку з нульовим зазором, щоб досягти максимальної ефективності 21,3%.

 • Ku poly 144-cell - 355W to 395W
 • Ku mono 144-cell - 380W to 400W
 • HiKu poly 144-cell - 395W to 440W
 • HiKu mono 144-cell - 425W to 455W
 • HiDM5 mono shingled - 390W to 405W
 • HiKu5 mono 156-cell - 475W to 500W
 • HiKu6 mono 156-cell - 525W to 545W

 

 

 

 

 

 

 

Панелі високої потужності 500 Вт +

Як і багато інших великих виробників, компанія Canadian Solar долучилася до перегонів у розробці сонячних панелей великого формату для потужних сонячних панелей. Найпотужнішими панелями, оголошеними від Canadian Solar, є вражаючий HiKu6, який має максимальну потужність 545 Вт, та (двосторонні) bifacial BiHiKu6 з максимальною потужністю 585 Вт.

Гарантія та сервіс

Canadian Solar має велику сервісну мережу з шістьма великими центрами обслуговування і підтримки клієнтів по всьому світу, включаючи Північну Америку, Німеччину, Японію, Австралію, Бразилію і Китай. Як і більшість виробників панелей, Canadian Solar пропонує 12-річну гарантію на продукцію і 25-річну гарантію продуктивності в стандартній комплектації для більшості нових моделей, а також більш тривалу 30-річну гарантію продуктивності на всі двосторонні панелі.

Гарантія продуктивності для всього діапазону монокристалічних панелей покращилася завдяки новим монокристалічним елементам PERC helf-cut. Гарантія говорить, що панелі будуть мати падіння не більше ніж на 2% в перший рік і в середньому 0,55% щорічного зниження потужності в рік протягом останніх 24 років. Це відповідає номінальній вихідній потужності не менше 84,8% після 25 років використання.

Однак на серію HiDM поширюється більш тривалий 15-річний гарантійний термін. Проте, в деталях гарантії продуктивності вказується трохи нижчий гарантований вихід - 83,1% через 25 років, що, можливо, пов'язано з унікальною конфігурацією комірок.

Резюме

Сонячні панелі (батареї) Canadian Solar зазвичай дуже добре цінуються серед споживачів і фахівців з сонячної енергії і вважаються відмінним співвідношенням ціни і якості. Будучи п'ятим за величиною виробником сонячних панелей в світі, Canadian Solar є великим виробником, що пропонує широкий спектр панелей, які зазвичай безпосередньо конкурують з Trina Solar і Jinko Solar за ціною, продуктивністю і надійністю. Хоча, на відміну від вищезгаданих брендів, в даний час вони не виробляють панелі з використанням преміальних осередків N-типу. Остання серія HiKu - найпопулярніша панель, в якій використовуються новітні моно PERC MBB комірки для підвищення ефективності вище 20%.

Компанія Canadian Solar пропонує стандартний 12-річний термін гарантії виробника на більшість моделей і 25-річну гарантію продуктивності з хорошим обслуговуванням і підтримкою в разі виникнення претензії.