Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Огляд акумуляторних систем BYD

Огляд акумуляторних систем BYD

BYD є найбільшим китайським виробником літієвих акумуляторних батарей і вже деякий час домінує на китайському ринку електромобілів та накопичувачів енергії. З самого скромного початку в 1995 році BYD, скорочене від "Побудуй свої мрії", зросло в геометричній прогресії, ставши одним з найбільших у світі виробників стаціонарних акумуляторів, пропонуючи широкий спектр систем зберігання літієвої енергії як для комерційних, так і для житлових приміщень.

Компанія BYD, що базується в Шеньчжені, Китай, зосереджена на чотирьох різних галузях промисловості; Автомобільна промисловість, залізничний транспорт, електроніка та нова енергетика, що охоплює сонячні та акумуляторні системи. Компанія вперше розпочала свою діяльність як виробник акумуляторів до виходу на автомобільний ринок у 2003 році, а зараз є багатомільярдною компанією з понад 220 000 співробітників та глобальною дистриб'юторською мережею. Компанія виробляє різноманітні хімічні речовини літію, однак клітини LFP або літій феррофосфат використовуються для всіх стаціонарних застосувань завдяки більшій безпеці та стабільності.

Високовольтні акумулятори - ВН

Компанія BYD стала першокласником концепції акумуляторної батареї, що укладається, першим поколінням високовольтних акумуляторних систем (HV), випущених ще в 2017 році. Ця унікальна конструкція стала відповіддю на нові гібридні високочастотні інвертори, розроблені після першої високовольтної батареї 400 В, Tesla Powerwall був випущений в 2015 році. З тих пір галузь накопичення енергії повільно переходила до більш високої напруги, 400В систем накопичення енергії завдяки підвищеній ефективності та меншій вартості - Сонячні фотоелектричні решітки, як правило, працюють в діапазоні 300В-500В, і оскільки це набагато ближче до напруга акумулятора, це призводить до меншого перетворення енергії та менших втрат. Концепція башти BYD використовує декілька послідовно з'єднаних акумуляторних модулів 50 В або 100 В для створення високовольтної акумуляторної системи різної ємності та напруги від 150 В до 400 В.

Високовольтні акумулятори - ВН

Лінійка акумуляторів BYD

Зараз компанія BYD випустила своє третє покоління акумуляторів енергії та розширила свій асортимент, щоб забезпечити широкий спектр програм накопичення енергії. Масштабованість, здається, є основною конструктивною особливістю акумуляторних систем нового покоління з модульними (штабелевими) опціями, здатними зберігати потужність до однієї мегават-години, 1 МВт-год.

Лінійка акумуляторів BYD

Нова лінійка Battery-Box Premium доступна у трьох основних варіантах; високовольтний діапазон HVS і HVM, а також два варіанти 48 В нижчої напруги, LVS і LVL Premium.

Акумуляторні батареї HVS Та HVM

Нова серія HV високої напруги - це більш вдосконалена модульна баштова система, побудована навколо тих самих літієвих фосфатних елементів, але доступна у двох варіантах напруги для задоволення різних вимог до напруги та накопичувача енергії в інверторі. Баштова система вимагає блоку моніторингу батареї (BMU) для управління та управління окремими модулями та зв’язку із сумісним ВН гібридним інвертором.

Акумуляторні батареї HVS Та HVM

Основні характеристики HVM та HVS

 • HVS = 2,56 кВт-год (100%), що використовується
 • HVM = 2,76 кВт-год (100%), що використовується
 • Ефективність туди-назад = 96,5%
 • Гарантія: від 10 років до 60% збереженої потужності (EOL).
 • Атмосферний рейтинг IP55 - Підходить для захищених відкритих територій

Акумуляторні батареї HVS Та HVM

Акумуляторна батарея LVS

Як випливає з назви, серія LVS - це модульна акумуляторна система низької напруги (LV), яка побудована навколо тих самих літієвих фосфатних залізних елементів, сконфігурованих для забезпечення номінальної напруги 51,2 В. Модульна баштова система вимагає блоку контролю батареї (BMU) для управління та управління окремими модулями. Кожен акумуляторний модуль становить 4,0 кВт-год, і в одній башті можна встановити до 6 модулів загальною потужністю 24 кВт-год. Для систем, що вимагають більшої ємності для зберігання, кілька опор з 4 модулів можуть бути пов’язані разом з максимум 16 опорами або 256 кВт-год.

Battery-Box LVS

Ключові особливості LVS 4.0

 • 4,0 кВт-год (100%)
 • Масштабоване від 4 кВт-год до 256 кВт-год
 • Вихідна потужність - безперервна @ 51,2 В = 3,3 кВт, макс. Пік 4,6 кВт (5 с)
 • Ефективність туди і назад = 95,0%
 • Гарантія: від 10 років до 60% збереженої потужності (EOL).
 • Атмосферний рейтинг IP55 - Підходить для захищених відкритих територій

LVL Преміум

Низьковольтні (48 В) акумулятори першого покоління B-Box Pro стають популярними завдяки надзвичайно конкурентоспроможним цінам і сумісності з багатьма провідними інверторами поза мережею та гібридом. Спираючись на цей успіх, нова серія Battery-Box Premium LVL багато в чому схожа на оригінальну, але збільшила потужність до 15,4 кВт-год разом із багатьма технічними вдосконаленнями, що спрощують установку та налаштування. Крім того, помітною особливістю є те, що нова серія LVL сумісна з попередньою версією gen-2, тому деякі старі акумуляторні системи можна модернізувати, що неможливо для багатьох інших марок акумуляторів.

LVL Преміум

Основні функції LVL Premium

 • 15,36 кВт-год (100%)
 • Масштабована з 15,36 кВт-год до 983 кВт-год
 • Вихідна потужність - безперервна @ 51,2 В = 12,8 кВт, макс. Пік 19,2 кВт (5 с)
 • Ефективність туди і назад = 95,2%
 • Гарантія: від 10 років до 60% збереженої потужності (EOL).
 • Робоча температура: -10C до + 50C (зниження від + 5C до -10C)
 • IP20 - лише в приміщенні

Джерело: cleanenergyreviews.info