Реконструкція котельні приватного будинку з басейном

Ще одна іноваційна реконструкція котельні приватного будинку з басейном. Основним нашим завданням було впровадити нові технології, але залишити не змінний бренд - Buderus. Для максимального зменшення витрат газу встановлено конденсаційний газовий котел преміум класу Logamax plus GB162 V2 100.

Buderus Logamax plus GB162 V2 100

Цей котел завдяки сучасній технології ALU Рlus будови теплообмінника , його компактним розмірам, пальникам з модульованим регулюванням горіння в діапазоні потужності 18 (23) - 100%, циркуляційному насосу з регульованою продуктивністю, який забезпечує максимальне використання теплоти конденсації димових газів, системі FLOW plus, низькому рівню шуму, попередньому змішуванню в керамічному пальнику плоского полум'я з низькими емісіями шкідливих речовин, а також простому технічному обслуговуванню і сервісу - стає ідеальним рішенням при модернізації старих систем теплопостачання і будь якому вибагливому клієнту Котел дуже компактний, але в той же час має високу теплопродуктивність - до 100 кВт.

До комплектації котельні входять чотири нові насосні групи з енергозберігаючими насосами класу А++, що дає змогу заощаджувати не тільки на витраті газу, але й зменшити споживання електроенергії. Використання таких груп швидкого монтажу дозволяє скоротити витрати часу на проектування, монтаж та матеріали. А завдяки перевірці та тестуванню групи на заводі, забезпечується безперебійність роботи системи опалення.

Buderus - приватна котельня Івано-Франківськ | ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

Гідравлічна стрілка та розподільчий колектор розподіляють тепло по декільком опалювальним контурам . Автоматикою керування котлом є погодозалежний програматор RC300K Buderus та модулі змішувача EMS plus ММ100

Техніка Buderus створена для професіоналів і завжди на варті тепла та затишку. Обирайте найкраще рішення для вашого дому!

Buderus - Івано-Франківськ | ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

Фото котельні до реконструкції

Buderus - приватна котельня до реконструкції Івано-Франківськ | ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

Buderus - приватна котельня до реконструкції Івано-Франківськ | ЕКО ЕНЕРГІЯ ®