Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Реконструкція котельні приватного будинку з басейном

Ще одна іноваційна реконструкція котельні приватного будинку з басейном. Основним нашим завданням було впровадити нові технології, але залишити не змінний бренд - Buderus. Для максимального зменшення витрат газу встановлено конденсаційний газовий котел преміум класу Logamax plus GB162 V2 100.


Цей котел завдяки сучасній технології ALU Рlus будови теплообмінника , його компактним розмірам, пальникам з модульованим регулюванням горіння в діапазоні потужності 18 (23) - 100%, циркуляційному насосу з регульованою продуктивністю, який забезпечує максимальне використання теплоти конденсації димових газів, системі FLOW plus, низькому рівню шуму, попередньому змішуванню в керамічному пальнику плоского полум'я з низькими емісіями шкідливих речовин, а також простому технічному обслуговуванню і сервісу - стає ідеальним рішенням при модернізації старих систем теплопостачання і будь якому вибагливому клієнту Котел дуже компактний, але в той же час має високу теплопродуктивність - до 100 кВт.

До комплектації котельні входять чотири нові насосні групи з енергозберігаючими насосами класу А++, що дає змогу заощаджувати не тільки на витраті газу, але й зменшити споживання електроенергії. Використання таких груп швидкого монтажу дозволяє скоротити витрати часу на проектування, монтаж та матеріали. А завдяки перевірці та тестуванню групи на заводі, забезпечується безперебійність роботи системи опалення.


Гідравлічна стрілка та розподільчий колектор розподіляють тепло по декільком опалювальним контурам . Автоматикою керування котлом є погодозалежний програматор RC300K Buderus та модулі змішувача EMS plus ММ100

​Техніка Buderus створена для професіоналів і завжди на варті тепла та затишку. Обирайте найкраще рішення для вашого дому!


Фото котельні до реконструкції