Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Система зберігання енергії AlphaESS SMILE-5


Яку технологію використовує SMILE5?

SMILE5 використовує технологію акумуляторів літієвого фосфатного заліза з глибиною розряду 90% та тривалістю циклу, що дорівнює або перевищує 6000 циклів.

«Інвертор і акумулятор є окремими модульними, і система являє собою цілісну інтеграцію всіх компонентів», - констатує AlphaESS. «Система адаптує 5 кВт інвертора, а одна енергія акумулятора становить 5,7 кВт-год. Вся система підтримує 6000 розрядів акумулятора».

AlphaESS повідомляє, що назва «SMILE» походить від п'яти функцій та характеристик системи:

  • «S» - самодостатній
  • «M» - модульована батарея
  • «I» - інтелектуальний контроль
  • «L» - тривалий сервіс
  • «Е» - елегантний дизайн

Система ідентифікує вихідний сигнал на виході та відповідно регулює вихідну потужність AlphaESS states. Система також може ідентифікувати режим ввімкнення/вимкнення мережі та автоматично перемикати режими.

Вбудована Альфа-хмара побудована для моніторингу та керування мережею в режимі реального часу - вона підтримує дистанційне керування, ідентифікацію в режимі он-лайн/поза мережею та завершує автоматичне переключення.

Установка

AlphaESS SMILE5 сумісний з новими установками та модифікованими пристроями (змінного або постійного струму), характеризується SMILE5 як «витончений та елегантний».

SMILE5 має ступінь захисту IP65, розміри пристрою 600 x 250 x 1800 мм і важить 180 кг. Він має п'ятирічну гарантію для всієї системи та 10-річну гарантію на продуктивність акумулятора.


AlphaESS також надає калькулятор системної конфігурації через свій веб-сайт, який розраховує запропоновану потужність системи.

Розрахунок використовується для оцінки необхідної потужності системи живлення та акумулятора залежно від місця розташування, щоквартального рахунку за електроенергію, цільової норми власної потреби живлення, а також прогнозованого розподілу витрат на енергію.

Також доступний калькулятор інвестиційної прибутковості, який передбачає розрахунок, «який використовується для оцінки збереження вашого рахунку та оцінки рентабельності на основі майбутнього грошового потоку за 20 років».

Як працює AlphaESS DC?


Як працює AlphaESS AC?


Як працює AlphaESS HYBRID?


Будова AlphaESS SMILE-5