Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію 32 кВт змонтовано в Липниках


Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію (потужністю 32 кВт) що працює за «зеленим» тарифом для дому в селі Липники Лугинського району Житомирської області.


Встановлена електростанція потужністю 32 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 32 кВт дасть змогу виробити 33 273,90 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Житомирської області. Вартість кіловата по «зеленому» тарифу складає 0,18 € цента, що дозволить за 1 рік роботи отримати прибуток 5 989,30 Євро.


При будівництві мережевої сонячної електростанції для будинку використано 88 полікристалічних сонячних панелей Longi Solar LR6-72-360M, автоматику змінного струму ETI та трьохфазний мережевий інвертор HUAWEI Sun 2000 – 33 KTL-A.


Сонячні панелі встановлено на систему кріплення, яка є рухомою - що надає можливість змінювати кут нахилу (50°, 42°, 34°, 26°) в залежності від пори року для збільшення генерації електростанції.

Дана система кріплення сонячних батарей дозволить максимально ефективно, в порівнянні зі статичними, використовувати енергію сонця для вироблення електроенергії. Змінюючи кут системи, одновісний трекер забезпечує збільшення генерації електроенергії в порівнянні зі статичною системою до 10% в середньому за рік.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує монтаж «під ключ» сонячних електростанцій, що працюють за «зеленим» тарифом для приватних домогосподарств. Отримати консультацію або придбати обладнання можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72.