Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію 33 кВт змонтовано в Герині


Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію (потужністю 33 кВт) що працює за «зеленим» тарифом для дому в селі Гериня Долинського району Івано-Франківської області.


Встановлена електростанція потужністю 33 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 33 кВт дасть змогу виробити 31 832,56 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області. Вартість кіловата по «зеленому» тарифу складає 0,18 € цента, що дозволить за 1 рік роботи отримати прибуток 5 729,86 Євро.


При будівництві мережевої сонячної електростанції для будинку використано 122 полікристалічних сонячних панелей RISEN RSM60-6 270W, автоматику змінного струму ETI та трьохфазний мережевий інвертор HUAWEI Sun – 33 KTL-A. Сонячні батареї встановлено за допомогою системи кріплення зі сталевого гнутого профілю з подальшим нанесенням антикорозійного покриття (оцинковка).


Переваги встановлення мережевої сонячної електростанції для дому, що працює за зеленим тарифом.

При покупці та встановленні сонячної електростанції Ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть Вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

  • Вигідна інвестиція - економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції від 4 років.
  • Великий термін служби - мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота обладнання більше 35 років.
  • Додатковий дохід - прибуток від продажу електроенергії по зеленому тарифу, виплати зафіксовані в Євро.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує монтаж «під ключ» сонячних електростанцій, що працюють за «зеленим» тарифом для приватних домогосподарств. Отримати консультацію або придбати обладнання можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72.