Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію для дому потужністю 10 кВт встановлено в Чернієві

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 10 кВт на монокристалічних сонячних батареях Jinko Solar) що працює за «зеленим» тарифом в Чернієві, Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 10 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 10 кВт дасть змогу виробити 11 905,80 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області.

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні батареї Jinko Solar JKM385M-72-V - 32 шт., автоматику захисту змінного і постійного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий інвертор Afore BNT010KTL.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні батареї по вигідній ціні в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.