Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію для дому потужністю 10 кВт змонтовано в Нижньому Березові

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 10 кВт на монокристалічних сонячних батареях Canadian Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Нижній Березів Косівського району Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 10 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячна електростанція потужністю 10 кВт дасть змогу виробити 9 586,49 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області.

 

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні панелі Canadian Solar CS6K-310MS - 32 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei Sun 2000 33KTL-A.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі по вигідних цінах в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.