Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію для дому потужністю 12 кВт змонтовано в Посічі

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 12 кВт на полікристалічних сонячних батареях DAH Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Посіч Тисменицького району Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 12 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячна електростанція потужністю 12 кВт дасть змогу виробити 12 002,44 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області.

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні панелі DAH Solar HCP72X9-345W - 36 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei SUN2000-12KTL-MO.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі по вигідних цінах в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.