Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію для дому потужністю 17 кВт змонтовано в Угринові

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановлено мережеву для дому ( потужністю 17 кВт на монокристалічних сонячних панелях JA Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в селі Угринів Тисменицького району Івано-Франківської області.

 

Встановлена сонячна електростанція потужністю 17 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячна електростанція потужністю 17 кВт дасть змогу виробити 17 742,74 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області.

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні панелі JA Solar JAM60S10-340/MR Half-Cell - 54 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та та трьохфазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei Sun 2000-17KTL.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних батарей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.