Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Івано-Франківську

 

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановлено мережеву сонячну електростанцію для дому ( потужністю 20 кВт на монокристалічних сонячних батареях Canadian Solar ) що працює за «зеленим» тарифом в Івано-Франківську.

 

 

Встановлена мережева сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячна електростанція для дому потужністю 20 кВт дасть змогу виробити 22 961,19 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області.

 

При встановленні мережевої сонячної електростанції для дому використано ефективні монокристалічні сонячні батареї Canadian Solar HiKu CS3W-440MS - 54 шт., автоматику захисту змінного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий інвертор Huawei SUN2000-20KTL-MO, сонячні батареї встановлено на наземну металоконструкцію.

 

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення ефективних сонячних батарей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні батареї по вигідній ціні в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.