Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Волосові

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar) що працює за «зеленим» тарифом в селі Волосові, Надвірнянського р-ну., Івано-Франківської області.

 

Встановлена мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.Сонячна електростанція для дому потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 35 717,40 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області.

При встановленні мережевої сонячної електростанції для дому використано ефективні монокристалічні сонячні батареї LONGi Solar LR4-72HPH-440M Half-cut Mono PERC - 84 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий інвертор Afore BNT030KTL, сонячні батареї встановлено на наземну металоконструкцію.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення ефективних сонячних батарей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні батареї в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.