Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Воскресінцях

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях SunPower) що працює за «зеленим» тарифом у Воскресінцях, Коломийського району Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 35 292,20 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області.

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні батареї SunPower SPR-P3-415-COM - 80 шт., автоматику захисту змінного і постійного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий інвертор Huawei Sun2000 33KTL-A.

Високоефективні сонячні батареї SunPower Performance SPR-P3-415-COM це монокристалічна панель потужністю 415 Вт дуже високої продуктивності - до 20.1% і надійності, яка забезпечує безперебійну роботу сонячної електростанції протягом усього гарантійного терміну (25 років), належить до лінійки панелей серії SunPower Performance.

Переваги станції на високоефективних сонячних модулях SunPower Performance серії:

  1. Нижча фактична деградація – біля 0,2-0,3% в рік за підсумками тестів, що нижче в 3-4рози за звичайні модулі, присутні на ринку
  2.  Значно більша генерація – на 30-90% при затіненні/забрудненні/наявності снігу зарахунок принципово іншої схеми руху току.

Сонячні батареї встановлено на систему кріплення, яка є рухомою - що надає можливість змінювати кут нахилу (50°, 42°, 34°, 26°) в залежності від пори року для збільшення генерації електростанції.

Дана система кріплення сонячних батарей дозволить максимально ефективно, в порівнянні зі статичними, використовувати енергію сонця для вироблення електроенергії. Змінюючи кут системи, одновісний трекер забезпечує збільшення генерації електроенергії в порівнянні зі статичною системою до 10% в середньому за рік.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує оформлення «зеленого» тарифу, сонячні електростанції для дому та власного споживання. Отримати консультацію або купити сонячні батареї по вигідній ціні в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.