Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію на 8 кВт змонтовано в Івано-Франківську

 

 

 

Компанія « ЕКО ЕНЕРГІЯ ® » завершила монтаж домашньої мережевої сонячної електростанції в Івано-Франківську. Сонячна електростанція потужністю 8,64 кВт призначена для «зеленого» тарифу і дасть змогу виробити за рік 8 349,52 кВт/год для умов Івано-Франківської області. Встановлення сонячної електростанції не тільки забезпечить приватне домогосподарство власною електроенергією, але дасть змогу отримувати прибуток від надлишків виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом в розмірі 0,18 євро за 1 кВт-год до 2030 року.

Монтаж було здійснено впродовж 4 днів з моменту поставки обладнання власнику електростанції.

Сонячну електростанцію змонтовано на покрівлях двох будівель. На житловому будинку встановлено першу частину станції потужністю 3,78 кВт, а на господарській будівлі - встановлено другу частину станції потужністю 4,86 кВт.

При будівництві мережевої сонячної електростанції використано 32 сонячних батарей: JA Solar JAP6-270 Poly класу Tier1 та мережевий трьохфазний інвертор StecaGrid 10000+3ph.

Щорічне зростання тарифів на енергоносії для приватних домогосподарств вимагає шукати шляхи вирішення та зменшення затрат на енергоносії. Для приватних домогосподарств компанія « ЕКО ЕНЕРГІЯ ® » пропонує не тільки монтаж сонячних станцій, але й оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячну електростанцію в Івано-Франківськ за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія « ЕКО ЕНЕРГІЯ ® ».