Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію потужністю 20 кВт встановлено в Угринові

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 20 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar) що працює за «зеленим» тарифом в селі Угринів Тисменицького р-ну., Івано-Франківської област

Встановлена мережева сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячна електростанція для дому потужністю 20 кВт дасть змогу виробити 22 961,19 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області.

При встановленні мережевої сонячної електростанції для дому використано ефективні монокристалічні сонячні батареї LONGi Solar LR4-72HPH-440 Half-cut Mono PERC - 54 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий інвертор Huawei SUN2000-20 KTL-MO, сонячні батареї встановлено на алюмінієву дахову систему кріплення.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення ефективних сонячних батарей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні батареї в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.