Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт змонтовано в Молодькові

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала домашню мережеву сонячну електростанцію, що працює за «зеленим тарифом» в Молодькові Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Станція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом (вартістю 0,18 євро за 1 кВт*год до 2030 року).

При будівництві мережевої сонячної електростанції використано 108 сонячних батарей Amerisolar AS-6P30-280W, автоматика змінного струму ABB та мережевий трьохфазний інвертор Huawei Sun 2000-33 KTL-A.

 

Довідково. За перші три місяці ц.р. ще 543 приватних домогосподарства України встановили сонячні панелі. Це у 2,7 рази більше у порівнянні із аналогічним періодом минулого року, коли на «сонячну електроенергію» перейшли 200 родин.

Таким чином, в Україні, станом на 01.04.2018 р., вже 3553 домогосподарства генерують ел

ектроенергію з енергії сонця. Загальна потужність сонячних панелей, встановлених домогосподарствами, складає 63 МВт. Зацікавлення населення сонячними панелями пояснюється вигідним та прив’язаним до курсу євро «зеленим» тарифом, який регламентується відповідним законом, прийнятим Верховною Радою України.

Завдяки існуючому тарифу домогосподарство може продавати надлишок згенерованої «чистої» електроенергії в мережу і повертати кошти, вкладені у сонячні панелі без застережень щодо інфляції.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує: сонячні електростанції для дому «під ключ», що працюють за «зеленим» тарифом. Отримати консультацію або придбати обладнання можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72.