Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію потужністю 33 кВт змонтовано в Ясенові


Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію потужністю 33 кВт для приватного домогосподарства, що працює за «зеленим» тарифом в селі Ясенів Бродівського району Львівської області.


Станція потужністю 33 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 33 кВт виробляє 34 661,00 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи. Вартість кіловата по «зеленому» тарифу складає 0,18 € цента, що дозволить за 1 рік роботи отримати прибуток 6 238,98 Євро.


При будівництві мережевої сонячної електростанції використано 120 полікристалічних сонячних панелей Ja Solar JAP6-60 275 W, автоматику змінного струму ETI та мережевий трьохфазний інвертор HUAWEI Sun – 33 KTL-A. Несучі конструкції виконано замовником.

Сонячні панелі встановлено на систему кріплення, яка є рухомою - що надає можливість змінювати кут нахилу (50°, 42°, 34°, 26°) в залежності від пори року для збільшення генерації електростанції.

Дана система кріплення сонячних батарей дозволить максимально ефективно, в порівнянні зі статичними, використовувати енергію сонця для вироблення електроенергії. Змінюючи кут системи, одновісний трекер забезпечує збільшення генерації електроенергії в порівнянні зі статичною системою до 10% в середньому за рік.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує: сонячні електростанції для дому «під ключ», що працюють за «зеленим» тарифом. Отримати консультацію або придбати обладнання можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72.