Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячні панелі, які працюють так само важко, як і ви

Порівняння показує, що панелі SunPower виробляють більше енергії з меншою кількістю панелей - навіть в суворих зимових умовах

панелі SunPower виробляють більше енергії

Не всі сонячні панелі однакові

Купівля сонячних панелей може бути складним завданням навіть для професіоналів галузі. Коли Крістер Рігард з Sunny Future AB почав свій монтажний бізнес, він досліджував SunPower і кілька звичайних брендів сонячних батарей. Хоча на папері він розумів, що панелі SunPower були найефективнішими панелями з доступних, він також знав, що вони були більш дорогими. Він вирішив встановлювати в основному звичайні панелі, поки не зможе провести більш реальне дослідження цінності SunPower.

Це дослідження стало особистим, коли він встановив 39 звичайних сонячних панелей n-типу в своєму власному будинку, а пізніше встановив сонячне поле такого ж розміру на будинку сусіда. Sunny Future відслідковувало всі системи, і Рігард незабаром помітив, що система його сусіда генерує більше енергії вранці. Оскільки система Рігарда була доступна до перегляду на веб-сайті Sunny Future, його сусід з панелями SunPower часто дзвонив, щоб похвалитися своїм більш високим виробленням енергії.

"Саме той факт, що будинок мого друга з SunPower почав виробляти енергію раніше в той же день, я зрозумів, що є різниця між панелями, що вони не однакові.” Крістер Рігард, засновник і генеральний директор Sunny Future

Коли Рігард провів поглиблене порівняння, він побачив 12% річну різницю у виробництві енергії-набагато більше, ніж він очікував. Панелі SunPower виробляли енергію раніше вранці, пізніше ввечері і в цілому також. Ще більш цікаво, що система SunPower перевершила його звичайну систему, незважаючи на те, що на даху було встановлено на 9% менше панелей. Перевіривши дані ще по декількох системах, Рігард настільки переконався в перевазі SunPower в ранні години, що перебудував свій бізнес на встановлення виключно панелей SunPower.

Сонячні панелі SunPower

Рігарду дався цей крок нелегко. Суворі шведські зими і сильні снігопади роблять надійність настільки ж важливою для його клієнтів, як і потужність. На щастя, панелі Sunpower Maxeon демонструють найвищу надійність у великомасштабних дослідженнях, а SunPower пропонує провідну в галузі гарантію Complete Confidence Warranty - найповнішу гарантію на продукт і потужність в порівнянні з будь-яким іншим виробником.

Дуже схожі будинки, дуже різні результати

Хоча це і не лабораторне порівняння, ці два об'єкти мають багато спільного в реальному світі. Обидві системи мають номінальну потужність 11,7 кВт, направлені майже в одному напрямку, використовують одну і ту ж інверторну технологію і стикаються з однаковою погодою, оскільки вони знаходяться всього в 6 кілометрах один від одного.

Сонячні панелі SunPower

Протягом усього року (2018) система SunPower виробила на 12% більше енергії, ніж звичайна система, незважаючи на те, що використовувала на даху на 9% менше панелей.

Сонячні панелі SunPower

Сезонна спектральна перевага світла

Більш висока вихідна потужність частково обумовлена спектральною перевагою панелей SunPower Maxeon перед звичайними сонячними батареями. Панелі Maxeon більш сприйнятливі до синього світла (на початку дня або під час хмарного покрову) і червоного світла (в кінці дня). Доступ до більш широкого спектру світла дає більше енергії, коли сонце знаходиться під нижчими кутами. Це відбувається тому, що світло "зміщується червоним", коли воно проходить через більшу частину атмосфери. Ефект особливо виражений в зимовий період і в північних широтах.

Сонячні панелі SunPower

Залежно від сезону дані моніторингу показують, що панелі SunPower часто починають виробляти енергію від 15 хвилин до 2 годин до і після звичайних панелей, що сприяє більш високій енергетичній ефективності.

Клієнти відкликаються повним переходом на SunPower

Клієнти подякували рішенню Рігарда встановлювати виключно панелі SunPower. "Ми потроїли наші продажі в 2018 році в порівнянні з 2017 роком, і поки що в 2019 році ми збільшили їх на 50% порівняно з 2018", - повідомляє він.

Рігард каже, що більша частина його бізнесу заснована на рекомендаціях з уст в уста, отриманих в результаті персоналізованого процесу. Замість реклами він особисто зустрічається з клієнтами, щоб обговорити більш високу генерацію енергії, якість і довговічність SunPower, і показує результати свого власного дослідження.

Успіх Рігарда в будівництві побутових сонячних станцій також призвів до того, що Sunny Future була призначена в якості виконавця на кілька гучних комерційних проектів з сонячної енергетики. Його наступний проект, однак, полягає в тому, щоб додати панелі SunPower на свій власний дах, щоб забезпечити додаткові потреби в енергії. Тепер, коли він знає різницю, вибір очевидний.

Джерело: sunpower.maxeon.com