Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено у Вовчинцях

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar) під «зелений» тариф у Вовчинцях, Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено у Вовчинцях

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено у Вовчинцях

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено у Вовчинцях

Встановлена мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція для дому потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 34 325,82 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області. Орієнтовний прибуток за рік роботи станції 5 492,13 євро, окупність проекту без врахування власного споживання та інших затрат, становить 3 роки.

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено у Вовчинцях

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено у Вовчинцях

При встановленні мережевої сонячної електростанції для дому використано сучасні ефективні монокристалічні сонячні панелі Canadian HiKu CS3W-480MS PERC - 74 шт., автоматику захисту змінного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий сонячний інвертор Afore-BNT030KTL з Wi-Fi моніторингом, сонячні панелі встановлено на дах житлового будинку (алюмінієва система кріплення) та наземну металоконструкцію з алюмінієвими кріпленнями. Гарантія виробника на сонячні фотоелектричні модулі – 12 років, на інвертор – 10 років. Встановлена сонячна станція не вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу.

трьохфазний мережевий сонячний інвертор Afore-BNT030KTL з Wi-Fi моніторингом Вовчинці

автоматику захисту змінного струму NOARK Electric

Переваги сонячних електростанцій.

При покупці та встановленні сонячної електростанції Ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть Вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

Сонячна електростанція (СЕС) – є надійною інвестицією з метою збільшення власного прибутку, ефективніша ніж звичайний банківський депозит. Краще вкладати гроші в реальні речі, що будуть працювати і приносити свій 
дохід, незважаючи на ситуацію в країні.

Вигідна інвестиція - економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції від 3 років.

Великий термін служби - мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота та довгий термін служби сонячних батарей - більше 35 років.

Сонячна електростанція працює повністю автоматично, не потребує додаткового технічного персоналу та значних витрат на обслуговування, отже не відволікає власника від основної діяльності господарства.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції: для дому, офісу, бізнесу «під ключ». Встановлення ефективних сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сертифіковані сонячні панелі за вигідною ціною в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.