Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено в Ланчині

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях JA Solar) під «зелений» тариф в Ланчині, Івано-Франківської області, Надвірнянського району.

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено в Ланчині

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено в Ланчині

Встановлена мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція для дому потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 34 789,68 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області. Орієнтовний прибуток за рік роботи станції 5 566,35 євро, окупність проекту без врахування власного споживання та інших затрат, становить 4 роки.

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено в Ланчині

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено в Ланчині

Сонячну електростанцію 30 кВт встановлено в Ланчині

При встановленні мережевої сонячної електростанції для дому використано ефективні монокристалічні сонячні панелі JA Solar JAM72S20-450/MR Half-Cell - 80 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий сонячний інвертор Afore-BNT030KTL, сонячні панелі встановлено на дах житлового будинку (алюмінієва система кріплення) та наземну металоконструкцію з алюмінієвими кріпленнями. Гарантія виробника на сонячні фотоелектричні модулі – 12 років, на інвертор – 10 років. Встановлена сонячна станція не вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу.

трьохфазний мережевий сонячний інвертор Afore-BNT030KTL

автоматику захисту змінного струму NOARK Electric

автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric

Переваги сонячних електростанцій.

При покупці та встановленні сонячної електростанції Ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть Вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

Сонячна електростанція (СЕС) – є надійною інвестицією з метою збільшення власного прибутку, ефективніша ніж звичайний банківський депозит. Краще вкладати гроші в реальні речі, що будуть працювати і приносити свій 
дохід, незважаючи на ситуацію в країні.

Вигідна інвестиція - економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції від 3 років.

Великий термін служби - мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота та довгий термін служби сонячних батарей - більше 35 років.

Сонячна електростанція працює повністю автоматично, не потребує додаткового технічного персоналу та значних витрат на обслуговування, отже не відволікає власника від основної діяльності господарства.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції: для дому, офісу, бізнесу «під ключ». Встановлення сучасних ефективних сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або придбати сонячні панелі в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.