Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановлено в Дебеславцях

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановлено в Дебеславцях

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях LONGi Solar) під «зелений» тариф в селі Дебеславці, Івано-Франківської області, Коломийського району.

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановлено в Дебеславцях

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановлено в Дебеславцях

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановлено в Дебеславцях

Встановлена мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція для дому потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 31 310,71 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Івано-Франківської області. Орієнтовний прибуток за рік роботи станції 5 000 євро, окупність проекту без врахування власного споживання та інших затрат, становить 4 роки.

При встановленні мережевої сонячної електростанції для дому використано ефективні монокристалічні сонячні панелі LONGi Solar LR4-72HPH-450M - 72 шт., автоматику захисту змінного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий сонячний інвертор Afore-BNT030KTL, сонячні панелі встановлено на наземну металоконструкцію з алюмінієвими кріпленнями. Гарантія виробника на сонячні фотоелектричні модулі – 12 років, на інвертор – 10 років. Встановлена сонячна станція не вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу.

трьохфазний мережевий сонячний інвертор Afore-BNNT030KTL

автоматика захисту змінного струму NOARK Electric

Переваги сонячних електростанцій.

При покупці та встановленні сонячної електростанції Ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть Вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

Сонячна електростанція (СЕС) – є надійною інвестицією з метою збільшення власного прибутку, ефективніша ніж звичайний банківський депозит. Краще вкладати гроші в реальні речі, що будуть працювати і приносити свій 
дохід, незважаючи на ситуацію в країні.

Вигідна інвестиція - економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції від 3 років.

Великий термін служби - мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота та довгий термін служби сонячних батарей - більше 35 років.

Сонячна енергетика - це найрозвинутіший бізнес, прибуток від якого гарантовано державою в Законі України «Про електроенергетику». Слід знати, що за виконанням цього закону стежить не лише Україна, а і ряд міжнародних організацій.

Сонячна електростанція - ефективний спосіб зберегти гроші від інфляції, адже при будівництві сонячної електростанції гроші інвестують у гривні, а отримують дохід від продажу електроенергії в «жорсткій» прив'язці до курсу євро.

Сонячна електростанція працює повністю автоматично, не потребує додаткового технічного персоналу та значних витрат на обслуговування, отже не відволікає власника від основної діяльності господарства. 
 
Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує: сонячні електростанції під ключ. Встановлення ефективних сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.