Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановлено в Синькові

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях LONGi Solar) під «зелений» тариф в Синькові, Тернопільської області.

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановлено в Синькові

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановлено в Синькові

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановлено в Синькові

Встановлена мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція для дому потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 34 339,38 кВт*год електроенергії на протязі 1 року роботи для умов Тернопільської області.

При встановленні мережевої сонячної електростанції для дому використано ефективні монокристалічні сонячні панелі LONGi Solar LR4-72HPH-450M - 80 шт., автоматику захисту змінного струму NOARK Electric та трьохфазний мережевий сонячний інвертор Huawei SUN2000-33 KTL-A, сонячні батареї встановлено на наземну металоконструкцію з алюмінієвими кріпленнями.

трьохфазний мережевий сонячний інвертор Huawei SUN2000-33 KTL-A

Переваги сонячних електростанцій.

При покупці та встановленні сонячної електростанції Ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть Вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

Сонячна електростанція (СЕС) – є надійною інвестицією з метою збільшення власного прибутку, ефективніша ніж звичайний банківський депозит. Краще вкладати гроші в реальні речі, що будуть працювати і приносити свій дохід, незважаючи на ситуацію в країні.

Вигідна інвестиція - економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції від 3 років.

Великий термін служби - мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота та довгий термін служби сонячних батарей - більше 35 років.

Сонячна енергетика - це найрозвинутіший бізнес, прибуток від якого гарантовано державою в Законі України «Про електроенергетику». Слід знати, що за виконанням цього закону стежить не лише Україна, а і ряд міжнародних організацій.

Сонячна електростанція - ефективний спосіб зберегти гроші від інфляції, адже при будівництві сонячної електростанції гроші інвестують у гривні, а отримують дохід від продажу електроенергії в «жорсткій» прив'язці до курсу євро.

Сонячна електростанція працює повністю автоматично, не потребує додаткового технічного персоналу та значних витрат на обслуговування, отже не відволікає власника від основної діяльності господарства. Додатковим стимулюючим фактором стало прийняття механізму стимулювання галузі через «зелений» тариф, завдяки якому привабливість сонячних електростанцій в Україні вийшла на новий рівень.
 
Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує: сонячні електростанції потужністю від 1 кВт до 30 кВт. Встановлення ефективних сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.