Пн–Пт, 10:00–18:00
Сб, 11:00-14:00
Графік роботи

SunPower Performance - розроблено для забезпечення надійності

Сонячні модулі SunPower Performance поєднують звичайні елементи з 30+ - річним досвідом SunPower в галузі матеріалів та виробництва, для створення сонячного модулю, який перевершує продуктивність, надійність та естетику звичайних панелей.

Встановлення на житлових дахах

Сонячні модулі SunPower Performance забезпечують високу естетику для власників будинків, значно покращуючи якість та надійність існуючих пропозицій з традиційними панелями.

Комерційні дахові системи

Сонячні панелі SunPower Performance допомагають організаціям мінімізувати першопочаткові витрати на сонячну станцію, забезпечуючи кращі заощадження, продуктивність та надійність, ніж при використанні звичайних панелей.

Довговічність, якій можна довіряти

Інноваційна конструкція з черепичними елементами перебудовує звичайну сонячну технологію з метою забезпечення додаткової ефективності та підвищення продуктивності.

 

  • Аерокосмічний струмопровідний клей зміцнює місця з’єднання елементів, щоби протистояти навантаженням щоденних перепадів температури.
  • Багаточисельні місця з'єднання елементів створюють гнучкі шляхи для потоку електроенергії.
  • Запатентовані герметики захищають елементи та мінімізують деградацію від впливу навколишнього середовища.

 

Інноваційна черепична конструкція Серії Performance виключає більшість проблем із надійністю, які виникають у традиційних панелей з контактами на лицевій стороні. Ненадійні стрічки та паяні з’єднання прибрані з метою розширення активної зони елементів. Перетікання енергії забезпечують гнучкі та надлишкові з'єднання, а нижчі пікові температури елементів збільшують термін служби модулів.

Сонячні панелі SunPower® Performance Series (P-Series) забезпечили передні контактні елементи перевіреною якістю та довговічністю SunPower, в результаті чого модуль пропонує кращу ефективність, потужність, виробіток та надійність у порівнянні зі звичайними панелями.

Модулі серії P також виграють від унікальної конструкції з паралельною схемою руху струму, яка забезпечує більше енергії при затіненні одного ряду іншим, в результаті чого маємо більше покриття модулями землі або даху.

Більше енергії при частковому затіненні

Більше енергії при високих температурах

Більше поглинання світла завдяки антибліковому склу

Доведена надійність

Реальність є такою, що не всі сонячні панелі створені рівними. Надійне функціонування ваших сонячних модулів в реальних умовах має вирішальне значення для досягнення ваших цілей виробництва енергії та економії.

У таблиці 2018 року показників надійності модулів DNV GL PV 2018 DNV GL PV Module Reliability Scorecard модулі SunPower Performance були визнані найкращими у всіх п’яти проведених тестах на надійність: теплові цикли, вологе тепло, конденсація вологи, динамічне механічне навантаження та потенційно-індукована деградація.

SunPower стоїть за своїми модулями Performance - найбільш використовуваним черепичним сонячним модулем у світі * - зі своєю повною комбінованою гарантією на модулі, найкращим 25-річним гарантійним покриттям виробітку енергії, продукту і обслуговування для ваших панелей. *

Ключові характеристики панелей серії Performance:

Більша продуктивність. Унікальний паралельний спосіб з’єднання обмежує втрати від затінення тільки в межах затіненої зони – замість набагато більшого поширення втрат на інші секції в звичайних модулях.

Прибутковість. Модулі оптимізовані для максимізації прибутків та виробництва енергії, модуль Р-Серії є найкращим рішенням для комерційних сонячних систем.

Вища ефективність. Конструкція серії Performance зводить до мінімуму проміжки між сонячними елементами, збільшуючи активну зону модуля за рахунок відсутності з’єднувальних металевих стрічок на лицьовій стороні елементів та зменшує електричний опір між ними, тим самим підвищуючи ефективність, у порівнянні зі звичайними панелями.

Висока надійність. Інноваційна конструкція модулів передбачає гнучкі та надійні електричні з’єднання між сонячними елементами, що значно підвищує надійність конструкції.

Якість. SunPower пропонує найкращу на ринку 25-річну гарантійну підтримку на потужність та якість продукту. Гарантія розповсюджується на продукт, незалежно від дефекту та втрати потужності.

Переваги сонячної станції на Високоефективних Сонячних Модулях SunPower Performance серії:

 

1. Вища генерація всієї станції на 3-6% з Вата за рахунок

  • принципово іншої, більш прогресивної технологіїякості матеріалів
  • за рахунок відсутності можливості виникнення мікротріщин на елементах
  • за рахунок більш низького температурного коефіцієнту

 

 

 

Особливо ця перевага проявляється при обмеженому сонячному потоці – вранці, ввечері, в похмуру погоду та взимку. Відчутна перевага як для Зеленого Тарифу, так і для Автономної Станції.

2. Найвища в галузі надійність модулів - в середньому вища в 10 разів

3. Рівень пожежної безпеки модулів вищий в середньому у 2-3 рази за присутні на ринку звичайні моделі панелей, звичайні панелі можуть нагріватися до 150 градусів і вище, що суттєво збільшує ризик займання

4. Гарантія на продукт та матеріали в середньому в 2–2,5 разів довша (25 років і на Продукт і на Виробіток).

5. Нижча фактична деградація – біля 0,2-0,3% в рік за підсумками тестів, що нижче в 3-4 рази за звичайні панелі, присутні на ринку

6. Значно більша генерація – на 30-90% при затіненні/забрудненні/наявності снігу - за рахунок принципово іншої схеми руху струму.

7. Економія на монтажних роботах та монтажних конструкціях за рахунок більш високої ефективності та потужності модулів.

8. Економія місця, або можливість збільшити потужність проекту приблизно на 10-15%, за рахунок більш високої ефективності модулів та можливості більш щільного розміщення рядів модулів (завдяки лінійному зниженню генерації при затіненні).

Станції на Високоефективних Сонячних Модулях SunPower більш вигідні завдяки збільшеному виробітку всією станцією, меншій деградації, зниженню затрат при будівництві та обслуговуванні, а також зниженню ризиків в цілому. Можна бути на 100% впевненим в тому, що модулі SunPower повністю відповідають заявленим в Специфікаціях показникам як в перший день, так і через 5 чи 25 років. Цей рівень якості та повноцінна гарантія дозволяють планувати інвестиційні проекти з горизонтом в 25-40 років.

Окрім вищеперерахованих переваг, ліквідність станцій на Високоефективних Сонячних Модулях SunPower також вища завдяки підтвердженому іміджу компанії у всьому Світі.

ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує оформлення «зеленого» тарифу, сонячні електростанції для дому та власного споживання. Отримати консультацію або купити високоефективні сонячні батареї SunPower по вигідній ціні в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72.